دیدار نماینده ولی فقیه در فارس با آیت الله العظمی نوری همدانی
یکشنبه 20 ژانویه 2019 2 سال قبل

دیدار نماینده ولی فقیه در فارس با آیت الله العظمی نوری همدانی

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، در ابتدای این دیدار، آیت الله دژکام به ارائه گزارشی از وضعیت اجتماعی و فرهنگی شهر شیراز و استان فارس پرداخت.در ادامه جلسه نیز آیت الله نوری همدانی با اشاره به جایگاه استان فارس و بویژه شهر شیراز در فقاهت و تربیت عالمان […]

دیدار نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با آیت الله العظمی نوری همدانیبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، در ابتدای این دیدار، آیت الله دژکام به ارائه گزارشی از وضعیت اجتماعی و فرهنگی شهر شیراز و استان فارس پرداخت.
در ادامه جلسه نیز آیت الله نوری همدانی با اشاره به جایگاه استان فارس و بویژه شهر شیراز در فقاهت و تربیت عالمان دینی گفت: هیچگاه شیراز، از وجود اولیاء خداوند خالی و بی بهره نبوده است و شخصیت‌های بزرگ عرفانی و دینی از این شهر و استان به اسلام و انقلاب خدمت کرده‌اند.
این مرجع تقلید شیعه رسالت امامان جمعه را رسالتی حساس و مهم دانست و افزود: ائمه جمعه واسطه نظام اسلامی و مردم هستند و باید ارتباط خود را با مردم تقویت کنند و با اعمال و رفتار خود دعوت کننده به دین باشند.
آیت الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: بخشی از وقت ائمه جمعه نیز باید برای مسائل حوزه‌ها و رسیدگی و تربیت طلاب باشد چرا که حوزه علمیه مهد تربیت بزرگانی، چون امام خمینی (ره) است.

این مطلب را هم ببینید
نخستین نشست کانون‌های فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب