پرداخت ۳۹۰۰ میلیارد تومان مالیات به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها
دوشنبه 21 ژانویه 2019 2 سال قبل

پرداخت ۳۹۰۰ میلیارد تومان مالیات به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل امور مالیاتی فارس گفت: از این مبلغ بیش از هزار و ۳۱۰ میلیارد ریال به شهرداری شهرستان شیراز و بیش از ۱۳۷ میلیارد ریال به دهیاری‌های شهرستان شیراز واریز شده است. ناصر هاشمی افزود: شهرداری‌های سایر مناطق استان نیز هزار و ۴۴۸ […]

واریز ۳ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های فارسبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل امور مالیاتی فارس گفت: از این مبلغ بیش از هزار و ۳۱۰ میلیارد ریال به شهرداری شهرستان شیراز و بیش از ۱۳۷ میلیارد ریال به دهیاری‌های شهرستان شیراز واریز شده است.

ناصر هاشمی افزود: شهرداری‌های سایر مناطق استان نیز هزار و ۴۴۸ میلیارد ریال و دهیاری‌های استان هزار و ۵۶ میلیارد ریال دریافتی داشته‌اند.

وی تصریح کرد: پارسال بیش از ۴ هزار و ۱۶۲ میلیارد ریال عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان پرداخت شده است.
مدیرکل امور مالیاتی فارس با بیان اینکه بیش از ۲ هزار و ۱۹۹ شهرداری و دهیاری و عشایر در استان از عوارض مالیات بر ارزش افزوده بهره‌مند شده اند، خاطر نشان کرد: نرخ مالیات بر ارزش افزوده ۹ درصد است که از این نرخ ۳ درصد عوارض است که به شهرداری‌ها، سلامت و ورزش استان اختصاص می‌یابد و مابقی آن به حساب خزانه دولت واریز می‌ شود.
مدیرکل امور مالیاتی فارس با اشاره به اینکه عوارض وصول شده مالیات بر ارزش افزوده در هر شهر و یا منطقه صرفا برای عمران و آبادانی همان منطقه مصروف می‌ شود، افزود: تحقق درآمد‌های مالیاتی رابطه مستقیمی با توسعه و پیشرفت هر استان خواهد داشت و ضروری است تمام افرادی که مشمول پرداخت مالیات می‌شوند، به این کار به عنوان یک تکلیف در راستای توسعه شهر و زیر ساخت‌های آن توجه کنند.

این مطلب را هم ببینید
اجلاس معاونان آموزشی دانشگاه‌های کشور در قزوین آغاز شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب