جذب بیش از  ۹۵ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در فارس
دوشنبه 21 ژانویه 2019 2 سال قبل

جذب بیش از ۹۵ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در فارس

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت: این طرح ها شامل پنج طرح انرژی خورشیدی، یک طرح تولید اتانول در آباده، یک طرح ساخت درمانگاه ژنتیک، یک طرح پرورش شتر و یک طرح تولید پنل خورشیدی چند کریستالی است. بابک دایی افزود: سرمایه‌گذاران […]

جذب بیش از  ۹۵ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در فارسبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت: این طرح ها شامل پنج طرح انرژی خورشیدی، یک طرح تولید اتانول در آباده، یک طرح ساخت درمانگاه ژنتیک، یک طرح پرورش شتر و یک طرح تولید پنل خورشیدی چند کریستالی است.

بابک دایی افزود: سرمایه‌گذاران از کشورهای چین، اتریش، بلژیک، مالزی، قطر هستند .

وی تصریح کرد: استان فارس پارسال با جلب ۱۴ طرح سرمایه‌گذاری با اعتبار یک میلیارد و ۸ میلیون دلار جایگاه اول کشور را در جلب سرمایه‌گذاری خارجی به دست آورد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس از تدوین نقشه راه و اکشن پلن حوزه سرمایه‌گذاری خارجی در استان فارس خبر داد و اعلام کرد: بیش از ۲۷ میلیارد دلار طرح به تفکیک فاینانس، بی. او. تی و بای بک در آن شناسایی شده است.
دایی با بیان اینکه از بعد از برجام تا سال گذشته بالغ بر ۱۰۰ هیات خارجی در استان فارس پذیرش شدند، افزود: در ۹ ماهه گذشته بیش از ۲۰ هیات خارجی در استان پذیرش شده‌اند ، این در حالی است که برخی استان‌ها حتی یک هیات خارجی هم پذیرش نکرده‌اند.

این مطلب را هم ببینید
بازدید آلمانی‌ها از دشت‌های دچار فرونشست در فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب