انتقال دروازبان سابق قشقایی به نفت و گاز
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

انتقال دروازبان سابق قشقایی به نفت و گاز

آرش ملک با عقد قراردادی به نفت و گاز گچساران پیوست. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، دروازبان سابق برق جدید و فجر شهید سپاسی شیراز که در ابتدای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور به قشقایی پیوست و در همان هفته‌های ابتدایی از این تیم جدا شد، پس از گذشت […]

آرش ملک با عقد قراردادی به نفت و گاز گچساران پیوست.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، دروازبان سابق برق جدید و فجر شهید سپاسی شیراز که در ابتدای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور به قشقایی پیوست و در همان هفته‌های ابتدایی از این تیم جدا شد، پس از گذشت یک نیم فصل و خانه نشینی، راهی نفت و گاز گچساران شد.

آرش ملک دروازبان سابق قشقایی در این خصوص در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، گفت: مهمترین دلیل این بود که نفت و گاز گچساران مدعی صعود به لیگ دسته یک است و از لحاظ امکانات و آرامش که فاکتور مهمی برای من محسوب می‌شد ازشرایط خوبی برخوردار هست.

وی اظهار امیدواری کرد: بتوانیم با درایت کادر فنی، تلاش بازیکنان وحمایت هواداران خوبمان به لیگ دسته یک صعود ودل مردم این شهر را شاد کنیم.

تیم نفت و گاز گچساران تا پایان هفته هفدهم با ۲۴ امتیاز پس از تیم‌های آرمان گهر سیرجان و پاس همدان در رده سوم جدول رده بندی گروه دوم لیگ دسته ۲ فوتبال قرار دارد و از شانس صعود به دسته یک برخوردار است.

انتهای پیام/چ

جذب دروازبان سابق قشقایی به نفت و گاز گچساران

این مطلب را هم ببینید
بازگشت ملی پوشان شیرازی تیم کشتی فرنگی ایران
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب