کالا‌های قاچاق به بازار نرسید
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

کالا‌های قاچاق به بازار نرسید

فرمانده انتظامی رستم از کشف کالای قاچاق به ارزش ۸۵۰ میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ سلطانعلی عزیزی فرمانده انتظامی رستم گفت: در راستای مبارزه با قاچاق و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های ملی، ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل محور‌های اصلی، به ۳ […]

فرمانده انتظامی رستم از کشف کالای قاچاق به ارزش ۸۵۰ میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ سلطانعلی عزیزی فرمانده انتظامی رستم گفت: در راستای مبارزه با قاچاق و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های ملی، ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل محور‌های اصلی، به ۳ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل بار قاچاق مظنون و آن‌ها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودروها، ۲۷۰ تخته پتو، ۴ دستگاه یخچال فریزر، کولر گازی و تلوزیون، ۶۰۰ عدد توپی قفل و ۸ حلقه لاستیک قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش کالا‌های مکشوفه، ۸۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، بیان کرد: در این رابطه ۳ دستگاه خودرو توقیف و ۳ قاچاقچی دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

این مقام انتظامی، از شهروندان خواست در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان با تماس به موقع با مرکز ۱۱۰، پلیس را در مقابله جدی با قاچاقچیان کالا و ارز یاری کنند.

انتهای پیام/چ

کشف کالای قاچاق در رستم

این مطلب را هم ببینید
قاچاق در فارس هست ولی کم است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب