رئیس بسیج جامعه پزشکی فارس اعلام کرد:
برپایی ۴۰ درمانگاه تخصصی دهه فجر در فارس
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

رئیس بسیج جامعه پزشکی فارس اعلام کرد: برپایی ۴۰ درمانگاه تخصصی دهه فجر در فارس

[ad_1] رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهل درمانگاه برای ارائه خدمات پزشکی تخصصی سرپایی در فارس برپا خواهد شد. به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فرخ بهارلویی در جمع مسئولان کانون‌ها و دفاتر بسیج جامعه پزشکی استان فارس گفت: بر […]

[ad_1]

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهل درمانگاه برای ارائه خدمات پزشکی تخصصی سرپایی در فارس برپا خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فرخ بهارلویی در جمع مسئولان کانون‌ها و دفاتر بسیج جامعه پزشکی استان فارس گفت: بر اساس برنامه‌های تدوین شده، چهل درمانگاه، با ارائه خدمات تخصصی و به همت متخصصان بسیج جامعه پزشکی، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در استان برپا می‌شود .

وی با اشاره به برپایی یک بیمارستان صحرایی در منطقه چهارطاق شهرستان رستم و ارایه خدمات درمانی به جمعیتی بالغ بر ۱۵ هزار نفر در این ایام، گفت: در این بیمارستان به مدت سه روز در بیش از ۲۰ رشته تخصصی، خدمات درمانی، ویزیت رایگان، اعمال جراحی سرپایی و اعمال پاراکلینیکی مانند سونوگرافی، رادیولوژی و آزمایش های پزشکی به مراجعان ارایه می شود .

او از تلاش مشترک دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بسیج جامعه پزشکی استان فارس برای برپایی کلینیک های سیار دندانپزشکی در این بیمارستان صحرایی خبر داد و اضافه کرد: همچنین به همین مناسبت، طی دو هفته بیماران مزمن و حادی که به تخصص های مختلف نیاز دارند، به کمک شبکه بهداشت و درمان و سامانه سیب شناسایی و غربالگری می شوند؛ پزشکان عمومی نیز از سوی بسیج جامعه پزشکی به مناطق صعب العبور اعزام می شوند تا خدمات درمانی را به مردم این مناطق ارایه کنند .

رئیس بسیج جامعه پزشکی فارس با تاکید بر اهمیت نقش رسانه ها و فضای مجازی در اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: تلاش دشمن این است که با استفاده از فضای مجازی و ایجاد یک فضای روانی مخدوش، دستاوردهای انقلاب را زیر سئوال برده و کمرنگ جلوه دهد تا یأس و ناامیدی بین مردم ایجاد کند؛ در این فضا خطر نادیده گرفته شدن دستاوردهای کلان انقلاب و بزرگنمایی مشکلات کوچک و اُفت و خیزها ایجاد می شود .

بهارلویی تاکید کرد: یکی از وظایف تمام نیروهای ارزشی و انقلابی این است که بتوانند در فضای مجازی ارایه خدمت کرده و دستاوردهای چهل ساله انقلاب و نظام را معرفی کنند .

این مقام مسئول با اشاره به فعالیت فرهنگی بسیج جامعه پزشکی استان فارس در ایام دهه فجر، گفت: در بحث کارهای فرهنگی اقداماتی مانند ارایه گزارش دستاوردهای انقلاب اسلامی در مقایسه با دوران پیش از انقلاب، برگزاری نمایشگاه، توزیع پوستر، پمفلت و بنر، ارایه گزارش فعالیت های مغرضانه آمریکا علیه انقلاب اسلامی، پخش تصاویر و فیلم های مربوط به دهه فجر، سخنرانی ائمه جماعت دانشگاه و تبیین دستاوردهای انقلاب بین نمازهای روزانه در واحدهای مختلف دانشگاه پیش بینی شده است.

بهارلویی گفت: برگزاری مسابقات شعر، نقاشی و مقاله نویسی برای کارکنان دانشگاه، پخش نماهنگ بیانات مقام معظم رهبری در واحدهای دانشگاه، برگزاری نشست ها و همایش های مختلف بصیرت افزایی و روشنگری در حوزه های تابعه دانشگاه، اجرای برنامه های هنری با در نظر گرفتن دهه فاطمیه و همچنین حضور مسوولان، پزشکان، کارکنان و بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی در راهپیمایی ۲۲ بهمن از دیگر برنامه‌های مد نظر است.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
نیازسنجی، آموزش های فنی و حرفه ای را اثربخش تر می کند

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب