اعتماد معنادار اعضا مجمع ملي جوانان كشور به دو جوان اهل استان فارس
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

اعتماد معنادار اعضا مجمع ملي جوانان كشور به دو جوان اهل استان فارس

[ad_1] معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس از انتخاب دو جوان استان فارس به عنوان اعضای هیات رئیسه مجمع ملی جوانان کشورخبر داد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس T علی رضایی با بیان اینکه در دومین مجمع ملی […]

[ad_1]

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس از انتخاب دو جوان استان فارس به عنوان اعضای هیات رئیسه مجمع ملی جوانان کشورخبر داد.

اعتماد معنادار اعضا مجمع ملی جوانان کشور به دو جوان اهل استان فارس

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس T علی رضایی با بیان اینکه در دومین مجمع ملی جوانان کشور که در کرمان برگزار شد حمیدرضا اسلامی با ۸۲ رای به عنوان نفر اول هیات رئیسه و مهدیس معصومی نیزبا رای بالای اعضابه عنوان دبیر شورای مرکزی این مجع انتخاب شدند افزود:اعتماد اعضای این مجمع به دو جوان پرانرژی و صاحب اندیشه استان فارس به معنای شناخت آنها نسبت به توانایی های این دو جوان است.
وی تشکل های مردم نهادرا کارآمد ترین الگوی برای توسعه اجتماعی دانست و افزود:نمی توان به دنبال توسعه پایدار بود و نقش جوانان در این مسیر را نادیده گرفت.
رضایی درادامه به نقش محمد مهدی تندگویان معاون وزیر ورز شو جوانان در توسعه کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد اشاره کرد و گفت:درزمان آغازبکار دولت تدبیر و امید ۸۰۰ تشکل فعال در کشور وجود داشت اما امروز به دو هزار و سیصد سمن فعال رسیده ایم .
معاون فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس این توسعه را نمود بارز مداخله و مشارکت جوانان در امور اجتماعی دانست و گفت: اساس سیاست دولت تدبیر و امیدبر این است که در همه امور تا آنجا که می‌تواند وظایف را به مردم خصوصا نسل جوان ، تشکل‌ها و انجمن‌ها واگذار کند که مثلث سرمایه‌گذاری خصوصی، غیردولتی و دولت شکل گیرد.
رضایی افزود: شکل گیری تشکل های غیردولتی، آنجا که حلقه واسط بین حکومت و مردم به شمار می روند، نتایج بسیار مطلوبی را برای نظام های اجتماعی به همراه خواهند داشت.
گفتنی است اولین دوره مجمع ملی جوانان سال ۱۳۹۶و با حضور معاون اول رئیس جمهورو تعدادی قابل توجهی وزرای دولت در شیراز برگزار شد.
در این دوره استان فارس با بیشترین آرا و کسب ۸۲ رای اول شد و خانم مهدیس معصومی با رای قاطع اعضا بعنوان دبیر شورای مرکزی معرفی گردید.

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
پایان دوره استعدادیابی داژبال بانوان فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب