نمایش فیلم های کودک در نوزدهمین جشنواره فیلم فجر
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

نمایش فیلم های کودک در نوزدهمین جشنواره فیلم فجر

[ad_1] شیراز- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از نمایش فیلم های کودک در نوزدهمین جشنواره فیلم فجر خبر داد. صابر سهرابی در گفت و گو با سایت شیرازنیوز به نقل از مهر با بیان اینکه جشنواره فیلم فجر از ۱۱ بهمن ماه در ۳ مجموعه فرهنگی هنری شیراز آغاز می شود، گفت: در بخش […]

[ad_1]

شیراز- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از نمایش فیلم های کودک در نوزدهمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

صابر سهرابی در گفت و گو با سایت شیرازنیوز به نقل از مهر با بیان اینکه جشنواره فیلم فجر از ۱۱ بهمن ماه در ۳ مجموعه فرهنگی هنری شیراز آغاز می شود، گفت: در بخش کودک و نوجوان جشنواره(سیمرغ پروانه)از ١٣ تا ١٧ بهمن ماه جاری در نوبت صبح بطور رایگان در موجموعه سینمایی هنر شهر آفتاب اکران فیلم خواهیم داشت.

وی با اعلام اینکه سعی اداره کل بر این است که مدارس و دانش آموزان کم برخودار از این موقعیت بیشتر استفاده کنند، افزود: فیلم های انتخابی جشنواره فیلم فجر شیراز از بخش سودای سی مرغ(بخش مسابقه سینمای ایران)، بخش نگاه نو و منتخبی از آثار مستند و کوتاه است که جزئیات جدول اکران فیلم های جشنواره و نحوه فروش بلیت ها متعاقبا بعد از اعلام و توافقات صورت گرفته با دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر کشور اعلام خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس همچنین از فروش بلیت های جشنواره از پایگاه های اینترنتی بومی استان خبر داد.

این در حالیست که بنابر خبری که ستاد برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر اعلام کرده، ۵ فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان در سینماهای محل اجرای جشنواره فیلم فجر در سراسر کشور به صورت رایگان اکران خواهد شد.

بر این اساس، حسین سیدی مدیر بخش استان‌های جشنواره فیلم فجر با اعلام ابلاغ دستورالعمل اجرایی  طرح سیمرغ پروانه ها به استان های برگزار کننده جشنواره گفت: دستورالعمل و جدول اکران رایگان ۵ فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان در سینماهای برگزار کننده جشنواره در سراسر کشور به مدیران کل فرهنگ وارشاد اسلامی ارسال شد.

این مطلب را هم ببینید
میزبانی شیرازی‌ها از هنرمندان حمال طلا و درخونگاه

وی با اعلام اینکه در طرح سیمرغ پروانه ها نمایش فیلم ها بر اساس طبقه بندی گروه های سنی خواهد بود افزود: اکران فیلم ها در این طرح صرفا در یک سالن جشنواره در هر استان برگزار می شود.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، در طرح سیمرغ پروانه ها که با همکاری بنیاد سینمایی فارابی در ایام سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برگزار می شود، ۵ فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان برای گروه های سنی کودک و نوجوان به نمایش در خواهد آمد.

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب