رئیس اداره بیماران خاص علوم پزشکی شیراز:
تعداد ۶۶ بیمار پروانه‌ای در فارس وجود دارد
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

رئیس اداره بیماران خاص علوم پزشکی شیراز: تعداد ۶۶ بیمار پروانه‌ای در فارس وجود دارد

[ad_1] رئیس اداره بیماریهای خاص دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که اکنون ۶۶ بیمار مبتلا به بیماری پروانه‌ای در استان فارس شناسایی شده‌اند. به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، داوود حدادی در سمینار آموزشی بیماران پروانه‌ای( EB ) گفت: از تعداد ۶۶ بیمار پروانه‌ای شناسایی شده در […]

[ad_1]

رئیس اداره بیماریهای خاص دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که اکنون ۶۶ بیمار مبتلا به بیماری پروانه‌ای در استان فارس شناسایی شده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، داوود حدادی در سمینار آموزشی بیماران پروانه‌ای( EB ) گفت: از تعداد ۶۶ بیمار پروانه‌ای شناسایی شده در استان فارس، ۲۴ نفر دانش آموز هستند.

حدادی خواستار هماهنگی بیشتر مربیان بهداشت مدارس برای رفع مشکلات آنها شد و آمادگی کامل دانشگاه را برای هر گونه همکاری در این زمینه اعلام کرد .

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با بیان اینکه در گذشته بیماران پروانه‌ای، برای درمان به تهران مراجعه می‌کردند، گفت: با توجه به آماده شدن بستر مناسب درمانی در شیراز بخش عمده‌ای از خدمات درمانی این بیماران در شیراز ارائه می‌شود.

عبدالخالق کشاورزی با بیان اینکه پیگیری برای تکمیل بستر ارائه خدمات کامل به بیماران پروانه‌ای در شیراز، ادامه دارد، از عزم جدی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای ارایه خدمات به بیماران پروانه‌ای  (EB) خبر داد و گفت: هم اینک بخش ویژه این بیماران در بیمارستان امیرالمومنین(ع) ایجاد شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان فارس نیز گفت: از ۲۴ دانش آموز مبتلا به بیماری پروانه‌ای شناسایی شده در فارس، ۱۹ نفر تحت پوشش طرح تلفیقی و حمایتی آموزش و پرورش استثنایی قرار گرفته اند و ۵ دانش آموز دیگر نیز درخواستی در این خصوص نداشته‌اند .

محسن بهشتی پور با بیان اینکه موفقیت این دانش آموزان تا میزان زیادی وابسته به آگاه سازی جامعه است، خواستار همکاری همه جانبه مسئولان در امر آگاه سازی و اطلاع رسانی در خصوص بیماری پروانه‌ای شد.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
معاون دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای کشور در شیراز:سرانه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای باید افزایش یابد

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب