کشف ۴۰ تن انواع مواد مخدر در استان فارس
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

کشف ۴۰ تن انواع مواد مخدر در استان فارس

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: امسال بالغ بر ۴۰ تن انواع مواد مخدر در سطح استان کشف شده است. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سردار احمد علی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس در جلسه نهایی جمع بندی نتایج نظارت تخصصی شهرستان فسا، بیان کرد: امسال بالغ بر ۴۰ تن انواع مواد […]

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: امسال بالغ بر ۴۰ تن انواع مواد مخدر در سطح استان کشف شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سردار احمد علی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس در جلسه نهایی جمع بندی نتایج نظارت تخصصی شهرستان فسا، بیان کرد: امسال بالغ بر ۴۰ تن انواع مواد مخدر در سطح استان کشف شده که نشان از عزم جدی پلیس در راستای برخورد با این پدیده شوم است.

وی به توفیقات پلیس فارس در راستای مبارزه با قاچاق کالا اشاره کرد و گفت: مبارزه با کالای قاچاق در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، از اولویت‌های اساسی پلیس استان فارس است.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به فرا رسیدن جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و لزوم حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: استکبار مدعی شده است که مردم ایران ۴۰ سالگی انقلاب را نخواهند دید و باید به نحو شایسته و پرشورتر از هر سال این پیروزی را جشن گرفته و داغ این ادعا را بر دل آن‌ها بگذاریم.

انتهای پیام/چ

کشف مواد مخدر در فارس

این مطلب را هم ببینید
عکس/ خسارات سیل شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب