تعطیلی بیش از ۲۰ واحد صنفی عرضه قلیان در ممسنی
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

تعطیلی بیش از ۲۰ واحد صنفی عرضه قلیان در ممسنی

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی گفت: با تشدید بازرسی از اماکن و مراکز عرضه قلیان در ممسنی، ۲۲ واحد صنفی به دلیل عرضه قلیان تعطیل شد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علی چوبینه رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی اظهار کرد: در بازدید ضربتی کارشناسان بهداشت محیط این شبکه از […]

رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی گفت: با تشدید بازرسی از اماکن و مراکز عرضه قلیان در ممسنی، ۲۲ واحد صنفی به دلیل عرضه قلیان تعطیل شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علی چوبینه رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی اظهار کرد: در بازدید ضربتی کارشناسان بهداشت محیط این شبکه از همه مراکز عرضه غیر مجاز مواد دخانی، از ابتدای دی تا کنون، بیش از ۲۸۰ عدد قلیان جمع آوری و ۲۲ واحد صنفی به علت عرضه قلیان به دستور مقام قضایی تعطیل شد.

وی، سلامت مردم را خط قرمز مجموعه بهداشت و درمان برشمرد و افزود: در پی برنامه‌های ابلاغی از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و برنامه استراتژیک تدوین شده داخلی، بازدید از واحد‌های عرضه قلیان سطح شهرستان در دستور کار قرار گرفته و از ابتدای امسال با همراهی بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان، این مراکز مورد بازدید و پایش مستقیم قرار گرفت.

علی چوبینه ادامه داد: از آنجا که مصرف قلیان و سیگار دروازه ورود به اعتیاد است، باید این مساله آسیب شناسی شده و با همکاری همه نهاد‌های مربوطه برای کاهش آسیب در جامعه با کمک آموزش نسل جوان و نوجوان و عرضه نکردن مواد دخانی در جامعه اقدام شود.

انتهای پیام/چ

پلمب واحدهای صنفی عرضه قلیان در ممسنی

این مطلب را هم ببینید
ظرفیت افزایش صادرات خرما به سقف یک میلیارد دلار وجود دارد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب