نخستین انجمن شعر ارتش استان فارس راه اندازی می شود
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

نخستین انجمن شعر ارتش استان فارس راه اندازی می شود

[ad_1] شیراز- مدیر ادبیات و تاریخ اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس فارس گفت: نخستین انجمن شعر ارتش مستقر در استان فارس راه‌اندازی شد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام محمدحسین انصاری‌نژاد سه شنبه شب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام در برابر متجاوزان بعثی رشادت‌ها […]

[ad_1]

شیراز- مدیر ادبیات و تاریخ اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس فارس گفت: نخستین انجمن شعر ارتش مستقر در استان فارس راه‌اندازی شد.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام محمدحسین انصاری‌نژاد سه شنبه شب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام در برابر متجاوزان بعثی رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های بسیاری را از خود بجا گذاشتند اظهار کرد: برای اننقال این دستاوردها و رشادت‌های رزمندگان باید از ظرفیت هنرمندان و حوزه‌های هنر استفاده کرد که یکی از این حوزه‌ها هنر شعر است که به همین مناسبت نخستین انجمن شعر ارتش جمهوری اسلامی مستقر در استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی شده است.

وی گفت: این انجمن در آستانه برگزاری مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره شعر دفاع مقدس استان به عنوان «سپیداران» و اختتامیه کنگره ملی شعر دفاع مقدس کشور راه‌اندازی می شود.

مدیر ادبیات و تاریخ اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس گفت: کانون ادبی ارتش جمهوری اسلامی مستقر در فارس با همکاری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس برای اولین بار این اقدام را در جهت شناسایی هرچه بیشتر شاعران و هنرمندان ارتش و همچنین ترویج فرهنگ ارزشمند دوران دفاع مقدس انجمن شعر ارتش استان را راه‌اندازی کرده است.

وی تصریح کرد: این نشست با حضور رییس بخش دولتی و سیاسی ارتش فارس، مسئول مجتمع فرهنگی شهید کسایی ارتش  و جمعی از هنرمندان، نویسندگان و شاعران کارکنان ارتش و خانواده‌های آنها برگزار و از انجمن شعر ارتش استان رونمایی شد.

انصاری‌نژاد یادآور شد: با راه‌اندازی مرکز آموزش فنی و ادبیات در ارتش استان می‌توان فعالیت‌های بسیاری در حوزه شعر، داستان و غیره انجام شود که دستاورد آن انتقال رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس بخصوص ارتشیان دلاور برای نسل‌های آیند است.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
به همت جهاد دانشگاهي فارس؛اختتامیه جشنواره‌های شهود قدسی و شعر باران برگزار شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب