زندان سرانجام سوء استفاده از اعتماد افراد
دوشنبه 21 ژانویه 2019 2 سال قبل

زندان سرانجام سوء استفاده از اعتماد افراد

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، فرمانده انتظامی مرودشت گفت: فردی که با سوء استفاده از اعتماد مردم، حساب بانکی آن‌ها را خالی می‌کرد دستگیر شد.سرهنگ” اسماعیل زراعتیان” افزود: در پی ارسال چندین مرجوعه قضایی به پلیس فتا مبنی بر کسر مبالغی از حساب افراد، موضوع به صورت ویژه […]

میله‌های زندان سرانجام سوء استفاده کننده از اعتماد افرادبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، فرمانده انتظامی مرودشت گفت: فردی که با سوء استفاده از اعتماد مردم، حساب بانکی آن‌ها را خالی می‌کرد دستگیر شد.
سرهنگ” اسماعیل زراعتیان” افزود: در پی ارسال چندین مرجوعه قضایی به پلیس فتا مبنی بر کسر مبالغی از حساب افراد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرارگرفت.
وی گفت: در بررسی‌ها مشخص شد فردی شیاد با جلب اعتماد افراد بی سواد، از حساب آن‌ها به حساب خود پول واریز می‌کرد و سپس عملیات مورد تقاضای دارندگان کارت را انجام می‌داد و بلافاصله از محل متواری می‌شد.
رئیس پلیس شهرستان “مرودشت” افزود: متهم در ۳۵ مورد انتقال، مبالغی بین ۵۰۰ تا ۴ تمیلیون ریال را به حساب خود واریز کرده بود.
سرهنگ زراعتیان گفت: متهم با تشکیل پرونده روانه زندان شد.

این مطلب را هم ببینید
راه اندازی کانون سلامت محله در سپیدان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب