شیراز میزبان کنفرانس اپتیک و فوتونیک
سه‌شنبه 22 ژانویه 2019 2 سال قبل

شیراز میزبان کنفرانس اپتیک و فوتونیک

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز فارس، دبیر اجرایی بیست و پنجمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک گفت: اساتید و پژوهشگران بیش از ٤٠٠ مقاله به دبیرخانه بیست و پنجمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک و یازدهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فوتونیک ایران ارسال کرده اند.حسینی فرزاد با بیان اینکه این کنفرانس ٩ تا ١١ بهمن در شیراز […]

شیراز میزبان کنفرانس اپتیک و فوتونیکبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز فارس، دبیر اجرایی بیست و پنجمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک گفت: اساتید و پژوهشگران بیش از ٤٠٠ مقاله به دبیرخانه بیست و پنجمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک و یازدهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فوتونیک ایران ارسال کرده اند.
حسینی فرزاد با بیان اینکه این کنفرانس ٩ تا ١١ بهمن در شیراز برگزار می‌شود، گفت: همزمان با این کنفرانس شش کارگاه آموزشی در زمینه نرم افزار‌های تخصصی اپتیک و فوتونیک و عکس برداری سلول‌های سرطانی و سلول‌های خورشیدی برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: اپتیک هندسی، اپتیک موجی، اپتیک کوانتومی، مواد‌های مصنوعی، افزار‌های پلاسمونی، مواد عالی و شیمیایی از مهمترین موضوعات این کنفرانس است.
دبیر اجرایی این کنفرانس افزود: ٣٠٩ مقاله در این کنفرانس پذیرفته شده است که از این تعداد،٢٤٠ پوستر است که در قالب پرسش و پاسخ ارائه می‌شود.
دبیر اجرایی بیست و پنجمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ادامه داد: ٦٠ مقاله نیز به صورت شفاهی و در ٩ نشست علمی ارائه می‌شود.
علم اپتیک با فناوری‌های مانند لیزر، دوربین، عدسی و این موارد با اپتیک و فتونیک مرتبط است.

این مطلب را هم ببینید
تصادف زنجیره‌ای در محور ابوالحیات
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب