تولد دوباره بیماران سرطانی
سه‌شنبه 22 ژانویه 2019 2 سال قبل

تولد دوباره بیماران سرطانی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز فارس، در این همایش که به مناسبت پویش ملی مبارزه با سرطان در بیمارستان آنکولوژی امیر برگزار شد با اهدا تندیس از ۲۰ بیمار سرطانی بهبود یافته تجلیل شد.این بیماران با توکل و امید به خدا توانستند بر بیماری سرطان غلبه کنند. هفته ملی مبارزه با سرطان با هدف کاهش […]

تولد دوباره بیماران سرطانیبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز فارس، در این همایش که به مناسبت پویش ملی مبارزه با سرطان در بیمارستان آنکولوژی امیر برگزار شد با اهدا تندیس از ۲۰ بیمار سرطانی بهبود یافته تجلیل شد.
این بیماران با توکل و امید به خدا توانستند بر بیماری سرطان غلبه کنند.
هفته ملی مبارزه با سرطان با هدف کاهش بروز و مرگ و میر ناشی از سرطان و بهبود کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان از یکم تا هفتم بهمن طراحی شده است.
بیمارستان آنکولوژی امیر توسط بانوی خیر، زهرا سعادت در فضایی به مساحت زیر بنایی ۶ هزار  و ۳۷۰ متر مربع به یاد فرزند مرحومش امیر رضا حدائق بنا شده است.
این بیمارستان ۹۶ تخت دارد و شامل بخش‌های بستری (آنکولوژی اطفال ۱، آنکولوژی اطفال۲، آنکولوژی بزرگسال زنان، آنکولوژی بزرگسال مردان)، بخش‌های کلینیکی (درمانگاه آنکولوژی اطفال، درمانگاه دندانپزشکی)، بخش‌های پاراکلینیک (آزمایشگاه پاتولوژی، سونوگرافی، آزمایشگاه طبی، داروخانه، رادیولوژی، نوار قلب) است.

این مطلب را هم ببینید
شناسایی بیش از ۶ هزار زوج ناقل تالاسمی در فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب