توسعه صنعت در لارستان
سه‌شنبه 22 ژانویه 2019 2 سال قبل

توسعه صنعت در لارستان

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، احد فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی مسؤولان شهرستان برای ترسیم آمایش صنعت لارستان مبتنی بر مزیت‌های منطقه‌ای گفت: نیاز است با راه‌اندازی شهرک ویژه صنعتی در فضایی حداقل با یک هزار هکتار برنامه‌ریزی مناسبی برای استقرار صنایع […]

توسعه صنعت در لارستانبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، احد فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی مسؤولان شهرستان برای ترسیم آمایش صنعت لارستان مبتنی بر مزیت‌های منطقه‌ای گفت: نیاز است با راه‌اندازی شهرک ویژه صنعتی در فضایی حداقل با یک هزار هکتار برنامه‌ریزی مناسبی برای استقرار صنایع و جذب سرمایه‌گذاران فراهم شود تا بستر‌های لازم برای توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار ایجاد شود.
وی از فرماندار ویژه لارستان درخواست کرد اراضی مناسب و مستعد به‌منظور راه‌اندازی این شهرک را به این شرکت معرفی کنند تا مراحل اخذ مجوز‌های ملی و استانی انجام شود.
فتوحی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان، وسعت منطقه، وجود سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی لارستانی مقیم کشور‌های حوزه خلیج‌فارس و نزدیکی با کشور‌های حاشیه حوزه خلیج‌فارس راه‌اندازی این شهرک در این منطقه توجیه‌پذیر است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از آمادگی این شرکت برای راه‌اندازی نواحی جدید صنعتی در مناطق فاقد شهرک یا ناحیه صنعتی نظیر جویم و بنارویه و صحرای باغ خبر داد.
فتوحی گفت: اگر مسئولان شهرستان زمین مناسب دارای حداقل آب موردنیاز بخش صنعت را معرفی کنند، آماده راه‌اندازی نواحی صنعتی برای ایجاد اشتغال و جذب سرمایه‌گذاری هستیم.

این مطلب را هم ببینید
استاندار فارس: ایده‌های خلاقانه در شهر جدید صدرا اجرایی شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب