شستا کارخانه‌های کم‌بازده را واگذار کند
پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019 2 سال قبل

شستا کارخانه‌های کم‌بازده را واگذار کند

[ad_1] نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت شستا یک شرکت خیریه نیست که برای حفظ اشتغال بخواهد کارخانجاتی که سود قابل قبولی ندارند را نگه دارد. – اخبار استانها – به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، علیرضا محجوب که برای بازدید از دو کارخانه صنعتی زیر نظر مجموعه […]

[ad_1]

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت شستا یک شرکت خیریه نیست که برای حفظ اشتغال بخواهد کارخانجاتی که سود قابل قبولی ندارند را نگه دارد.

– اخبار استانها –

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، علیرضا محجوب که برای بازدید از دو کارخانه صنعتی زیر نظر مجموعه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به شیراز سفر کرده بود، ‌اظهار داشت: در شرایطی که صندوق تامین اجتماعی مجبور به گرفتن وام با سود ۲۴ درصد است نباید کارخانجاتی که با سودی کمتر از این نرخ فعالیت می‌کنند را نگه داشت و باید آنها را واگذار کرد.

رئیس کل خانه کارگر کشور با بیان اینکه شرکت شستا یک شرکت خیریه نیست که برای حفظ اشتغال بخواهد کارخانجاتی که سود قابل قبولی ندارند را نگه دارد، افزود: تعداد مستمری بگیران تامین اجتماعی تا چند سال پیش ۳۵۰ هزار نفر بود که هم اکنون یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر هستند و تا ۱۰ سال دیگر هم چند برابر می‌شود که این افراد به همراه مستمری بگیران هزینه‌های زیادی دارند.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه صندوق تامین اجتماعی حفظ اشتغال نیست به معضلات کارخانه پشم شیشه اشاره کرد و گفت: مسئولان استان فارس باید دید مساوی نسبت به صنایع مستقر در استان داشته باشند و به کارخانجات زیر مجموعه شستا مثل حاجی بازاری و یا یک پدر پولدار نگاه نکنند.

توضیحات ربیعی درباره ممنوعیت شستا برای واردات
وزیر ارتباطات: شستا واردات آیفون را تعطیل کند/ تأمین اجتماعی: لطفا اظهارات وزیر پخش نشود
نماینده نیشابور: آقای ربیعی چرا شستا تلفن همراه وارد کرد؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسئولان استان فارس از سفر نمایندگان مجلس مثل یک ابزار استفاده می‌کنند و می‌خواهند از جیب خالی صندوق تامین اجتماعی خرج کارخانجات این استان کنند.

این مطلب را هم ببینید
بازار گردشگری در انتظار رونق

وی گفت: مدیران فارس تسهیلاتی که برای کارخانه پشم شیشه به تصویب رسیده به خاطر اینکه فکر می‌کنند این کار وظیفه صندوق تامین اجتماعی است را پرداخت نمی‌کنند اما به دیگران وام‌های خوبی پرداخت می‌کنند.

محجوب گفت: بحث تعطیلی کارخانه پشم شیشه را دنبال نمی‌کنیم و کسی طرفدار تعطیلی این کارخانجات نیست اما انتظار داریم مقامات استانی به کارخانه‌های زیرمجموعه شستا با سایر کارخانجات دید مساوی داشته باشند.

انتهای پیام/

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب