بیش از ۶ هزار فقره کمک‌ هزینه جهیزیه و ازدواج به مددجویان فارس پرداخت شد
پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019 2 سال قبل

بیش از ۶ هزار فقره کمک‌ هزینه جهیزیه و ازدواج به مددجویان فارس پرداخت شد

[ad_1] مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: در سال جاری ۶  هزار و ۳۹۰ نفر از زوج‌های تحت حمایت کمیته امداد فارس کمک‌ هزینه خرید جهیزیه و هدیه ازدواج با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال دریافت کردند. – اخبار استانها – به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، به نقل ازروابط […]

[ad_1]

مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: در سال جاری ۶  هزار و ۳۹۰ نفر از زوج‌های تحت حمایت کمیته امداد فارس کمک‌ هزینه خرید جهیزیه و هدیه ازدواج با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال دریافت کردند.

– اخبار استانها –

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، به نقل ازروابط عمومی کمیته امداد استان فارس، محمد بذرافشان  اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون پنج هزار و ۴۲۰ نوعروس، ۸۵۰ نوداماد و ۱۲۰ کمک هزینه ازدواج مجدد به مددجویان استان با اعتبار ۱۸۰ میلیارد و ۱۸۴ میلیون ریال پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه هر یک از نوعروس‌ها دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کمک‌ هزینه خرید جهیزیه و هریک از نو دامادها یک ‌میلیون و ۵۰۰ هزارتومان هدیه ازدواج دریافت می‌کنند، تصریح کرد: نوعروسان خانوارهای ساکن مناطق محروم  سه میلیون تومان و نودامادها نیز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هدیه ازدواج  به تعداد ۳ هزار و ۱۸۷ فقره با اعتبار ۹۰ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال دریافت کردند.

بذرافشان با بیان اینکه برای تأمین این تعداد جهیزیه بیش از ۱۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است، افزود: از این مبلغ حدود ۲۰ میلیارد ریال از طریق درآمد محلی، ۱۴۵ میلیارد ریال اعتبار دولتی و ۱۵ میلیارد و ۱۸۴ میلیون ریال از طریق کمک خیران تأمین‌شده است.

۷۰۰ مددجوی لرستانی در نوبت دریافت کمک هزینه جهیزیه هستند
مشهد|بهره‌مندی ۴۴۰۰ زوج نیازمند از کمک هزینه جهیزیه آستان قدس رضوی
تبریز|پرداخت کمک هزینه جهیزیه به ۱۴۸۱ نوعروس آذربایجان شرقی

وی با بیان اینکه به همت و مشارکت خیران و نیکوکاران در حال حاضر هیچ زوجی در انتظار دریافت کمک‌هزینه جهیزیه و ازدواج نیست، گفت: بخشی از هزینه‌های تامین جهیزیه‌ها از محل اعتبارات دولتی و بخشی نیز با مشارکت خیران و مردم نیکوکار تهیه و در اختیار نوعروسان قرار می گیرد.

این مطلب را هم ببینید
شهردار منطقه تاریخی شیراز اعلام کرد:آغاز حذف زوائد بصری و مرمت سرای مشیر شیراز

بذرافشان با اشاره به اینکه یکی از ابعاد مهم توانمندسازی خانوارها توجه به فراهم آوردن زمینه‌های ازدواج به هنگام برای جوانان تحت حمایت است، افزود: توسعه و ترویج ازدواج آسان در بین خانوارها از دیگر اهداف پرداخت کمک‌هزینه خرید جهیزیه و ازدواج است.

وی با تقدیر از کمک خیران در تهیه جهیزیه برای نوعروسان بیان کرد: مشارکت مردم و خیران در تأمین جهیزیه، موجب ترویج فرهنگ ازدواج در بین جوانان و کمک به نیازمندان می‌شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب