اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان در شیراز برگزار شد
پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019 2 سال قبل

اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان در شیراز برگزار شد

[ad_1] شیراز _ اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور در شیراز برگزار شد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز صبح پنجشنبه در اجلاس سراسری انبوه سازان و مسکن و ساختمان کشور، گفت: در شهریورماه امسال شاهد رشد بیش از ۱۱ درصدی در بخش مسکن و […]

[ad_1]

شیراز _ اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور در شیراز برگزار شد.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز صبح پنجشنبه در اجلاس سراسری انبوه سازان و مسکن و ساختمان کشور، گفت: در شهریورماه امسال شاهد رشد بیش از ۱۱ درصدی در بخش مسکن و طی شش ماه اول سال شاهد افزایش ۳۴ درصدی قیمت مسکن به دلیل افزایش نرخ زمین و سایر مسائل تاثیرگذار بر قیمت مسکن بوده ایم.

محمد هادی هاشم پور صنعت ساختمان را یکی از محرک های اصلی اقتصاد کشور معرفی و بیان کرد :هر تغییری در این بازار را تاثیرگذار بر سایر بخش ها است.

وی افزود: بازار ساختمان تحت تاثیر تغییرات کلیدی اقتصاد کشور بوده، که افزایش قیمت مسکن و افزایش معاملات بسترهای انگیزشی در سرمایه گذاران بخش مسکن است.

وی با تصریح اینکه امروز نیازمند افزایش اعتماد و امید در جامعه خصوصا انبوه سازان هستیم، اهداف برگزاری این اجلاس را ایجاد محرک امید و اعتماد به شهروندان و انبوه سازان و تغییر نگاه مجموعه شهرداری به انبوه سازان به عنوان شرکای استراتژیک و شناسایی ظرفیت ها و نیازهای جدید جامعه و احصاء توانمندی ها و توجه به سایر روشهای سرمایه گذاری و … دانست.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
آغاز برداشت کلزا از مزارع کازرون
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب