هیچ‌گونه تخلفی در اتاق شیراز رخ نداده است؛ کارت بازرگانی ابطال شده در کشور نداریم
پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019 2 سال قبل

هیچ‌گونه تخلفی در اتاق شیراز رخ نداده است؛ کارت بازرگانی ابطال شده در کشور نداریم

[ad_1] عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق‌های بازرگانی حق دریافت هیچ‌گونه حقوق و مزایا را ندارند، گفت: تاکنون در این مورد هیچ گزارش تخلفی از اتاق شیراز به کمیته انضباطی اتاق ایران نرسیده است.   – اخبار استانها – به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از […]

[ad_1]

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق‌های بازرگانی حق دریافت هیچ‌گونه حقوق و مزایا را ندارند، گفت: تاکنون در این مورد هیچ گزارش تخلفی از اتاق شیراز به کمیته انضباطی اتاق ایران نرسیده است.

 

– اخبار استانها –

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از تسنیم از شیراز، حسین پیرموذن بعد از ظهر امروز در نشست خبری با تاکید بر اینکه هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق‌های بازرگانی حق برداشت هیچ‌گونه حقوق، عیدی، مزایا، حق‌جلسه و غیره را ندارند، گفت: تاکنون در این مورد هیچ گزارش تخلفی از اتاق شیراز به کمیته انضباطی اتاق ایران وصول نشده است.

وی با بیان اینکه منتخبین بخش خصوصی که به عنوان هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان در اتاق بازرگانی فعالیت می‌کنند حق دریافت حقوق و مزایا ندارند، افزود: کمیته انضباطی اتاق بازرگانی ایران تنها مرجع رسیدگی به تخلفات هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق‌ها است.

پیرموذن در پاسخ به سوالی در مورد حضور برخی از اعضای هیئت رئیسه اتاق بازرگانی شیراز در کمیسیون‌های مختلف و داشتن چند پست اجرایی همزمان در اتاق شیراز، خاطرنشان کرد: تمام منتخبین هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق‌ها بدون دریافت حقوق و مزایا می‌توانند در کمیسیون‌های مختلف اتاق حضور داشته باشند و این موضوع منع قانونی ندارد و تخلف محسوب نمی‌شود.

نائب رئیس کمیته انضباطی اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر اینکه اتاق بازرگانی شیراز یکی از اتاق‌های موفق کشور است و تاکنون هیچ‌گونه شکایت و گزارش تخلفی از اتاق شیراز به دست کمیته انضباطی اتاق ایران نرسیده است، عنوان کرد: کمیته انضباطی به پرونده‌هایی رسیدگی می‌کند که شاکی داشته باشد و شکایتی برای آن تنظیم شده باشد اما تا این ساعت هیچ شکوائیه‌ای از اتاق شیراز به دست ما نرسیده است.

این مطلب را هم ببینید
مدیرعامل آب منطقه ای فارس: از منابع آب برای اشتغالزایی استفاده شود

خزانه‌دار اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه تمام درآمدهای اتاق‌های بازرگانی کشور به خزانه اتاق بازرگانی ایران ارسال می‌شود و بودجه سنواتی اتاق‌ها در اتاق ایران تصویب می‌شود، عنوان کرد: اتاق ایران بودجه سنواتی هر فصل را به اتاق‌های استان‌ها تزریق می‌کند بنابراین اتاق ایران بر درآمد و هزینه‌کرد اتاق‌ها نظارت دارد.

وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی هر استانی از نظر مدیریتی مستقل است و اتاق ایران به جز نظارت بر درآمد در موراد دیگر نمی‌تواند فی‌البداهه به اتاق‌ استان‌ها وارد شود، گفت: هر سال در زمان تصویب و تخصیص بودجه گزارش مالی اتاق‌های بارگانی استان‌ها به اتاق ایران اعلام می‌شود.

پیرموذن در مورد عدم انتخاب دبیر توسط رئیس اتاق بازرگانی شیراز گفت: در چارت اتاق بازرگانی از دبیر استفاده می‌شود آن هم به این صورت که یک نفر خارج از هیئت نمایندگان اتاق به عنوان دبیر امور اجرایی اتاق را پیگیری می‌کند که به اتاق شیراز نیز اعلام شده که یک نفر را به عنوان دبیر معرفی کنند.

وی در پاسخ به سوالی در ابطال کارت‌های بازرگانی جعلی در یک از استان‌های کشور، گفت: در هیچ از اتاق‌های بازرگانی کشور کارت بازرگانی جعلی که ابطال شود وجود نداشته اما در اتاق بازرگانی اهواز تعدادی کارت عضویت به دلیل عدم ارسال به موقع مدارک لازم و قانونی معلق شده است و زمانی که این مدارک وصول شود کارت‌های عضویت به اعضا بازگردانده می‌شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب