مدیرکل ورزش و جوانان فارس اعلام کرد:
افتتاح ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی در دهه فجر
دوشنبه 14 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدیرکل ورزش و جوانان فارس اعلام کرد: افتتاح ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی در دهه فجر

[ad_1] مدیرکل ورزش و جوانان فارس از فراهم شدن شرایط افتتاح ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی در دهه فجر در استان خبر داد و گفت: به دلیل تاخیر در تامین چمن مصنوعی توسط تولیدکنندگان، از مردم عذرخواهی می‌کنم . به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدرعلی کامیاب دوشنبه ۲۴ دی در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی چمن مصنوعی در […]

[ad_1]

مدیرکل ورزش و جوانان فارس از فراهم شدن شرایط افتتاح ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی در دهه فجر در استان خبر داد و گفت: به دلیل تاخیر در تامین چمن مصنوعی توسط تولیدکنندگان، از مردم عذرخواهی می‌کنم .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدرعلی کامیاب دوشنبه ۲۴ دی در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی چمن مصنوعی در روستای خسویه از توابع شهرستان زرین دشت بیان کرد: یکی از چالش‌های اداره‌کل ورزش و جوانان طی چهار سال گذشته  توزیع عادلانه سرانه ورزشی در استان بوده است.

وی افزود: نگاه غیر کارشناسی در گذشته باعث شده بود تا سرانه ورزشی در برخی از شهرستان‌های استان دو و نیم متر و در برخی دیگرحتی یک سانتی متر هم نباشد .

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با اشاره به محدودیت مالی دولت خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که با تمام مشکلات موجود حداقل فضای ورزشی را در تتمی بخش‌ها و شهرستان‌ها ایجاد کنیم .

کامیاب با اشاره به اعلام آمادگی بخش خصوصی برای احداث استخر در شهرستان زرین دشت، گفت: اگر در عملیات اجرایی این پروژه تاخیری انجام شود، برای کم کردن تاخیر تصمیم دیگری خواهیم گرفت .

دبیر شورای عالی ورزش استان ورزش را مهم ترین عامل تاثیرگذار در افزایش نشاط اجتماعی و مقابله با انحراف‌های اجتماعی دانست و گفت: با توجه به اهمیت موضوع باید به تقویت ورزش روستایی نگاه ویژه داشت .

کامیاب توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در روستاها را نیازمند برنامه ریزی اصولی و هدفمند دانست و گفت: در روستاها استعدادها و ظرفیت‌های نهفته فراوانی وجود دارد که نیازمند توجه هستند .

مدیرکل ورزش و جوانان فارس یادآرو شد: در میان روستاییان ظرفیت و استعدادهای خوبی وجود دارد که با حمایت و همراهی دهیاران و شوراهای اسلامی، گام‌های موثری برای شکوفایی این استعدادها بر خواهیم داشت .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
مراسم توديع و معارفه رئيس هيات بسكتبال شيراز برگزار شد

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب