مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس:
کیروش حق دخالت در امور کشور را ندارد/
سرمربی تیم ملی از مردم ایران عذرخواهی کند
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس: کیروش حق دخالت در امور کشور را ندارد/ سرمربی تیم ملی از مردم ایران عذرخواهی کند

[ad_1] مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس تاکید کرد که کیروش، مربی تیم ملی فوتبال ایران است و به هیچ عنوان حق دخالت یا اظهار نظر در امور کشور را ندارد. به گزار شایسنا منطقه فارس، به نقل از سایت ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب در واکنش به اظهارات سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، […]

[ad_1]

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس تاکید کرد که کیروش، مربی تیم ملی فوتبال ایران است و به هیچ عنوان حق دخالت یا اظهار نظر در امور کشور را ندارد.

به گزار شایسنا منطقه فارس، به نقل از سایت ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب در واکنش به اظهارات سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، گفت: ادبیات کیروش نوعی حاشیه‌سازی برای فرار از پاسخگویی در خصوص وظایفش بود.

کامیاب با بیان اینکه در این دوره از جام ملت‌های آسیا مربیانی بزرگی نظیر آلبرتو زاکه‌رونی، اسون گوران اریکسون، هکتور کوپر و پائولو بنتو حضور دارند، گفت: تمام این مربیان حرفه‌‎ای بدون حاشیه کار هدایت تیمشان را عهده دار هستند.

او با بیان اینکه یک مربی حرفه‌ای باید در چهارچوب قراردادش فعالیت کرده و از ورود به مسائلی که ارتباطی با کار او ندارد، پرهیز کند، افزود: در هیچ کجای دنیا یک مربی حرفه‌ای آنهم مربی خارجی، به شخص اول ورزش یک کشور هجمه نمی‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس ورود به مسائل سیاسی کشور و هزینه کردن از مسئولان رده بالای نظام توسط کیروش را یک فرافکنی دانست و افزود: فدراسیون فوتبال باید وظایف سرمربی تیم ملی فوتبال را به کیروش گوشزد کند.

کامیاب با اشاره به حضور ۸ ساله کیروش در ایران و هدایت تیم ملی طی این مدت، گفت: طی این ۸ سال هرچه لازم بوده برای سرمربی تیم ملی مهیا شده و اکنون زمان امتحان پس دادن فرا رسیده است .

وی با بیان اینکه کمترین انتظار مردم از تیم ملی و سرمربی آن قهرمانی درجام ملت‌های آسیا است، افزود: مربیانی نظیر محمد ناظم الشریعه در تیم ملی فوتسال، شهرام هروری در تیم ملی کاراته، محمد بنا در تیم ملی کشتی فرنگی و… بدون هیچ ادعایی همراه با تیم های خود افتخارات زیادی را برای ورزش کشورمان به ارمغان آورده اند اما هیچگاه حاشیه را وارد متن حرفه شان نکرده اند .

کامیاب که اعتقاد دارد کیروش قصد دارد فضا را برای احتمال نتیجه نگرفتن تیم ملی در بازی‌های آسیایی آماده می‌کند، گفت: سرمربی تیم ملی حق توهین به هیچ یک از مربیان تیم‌های باشگاهی را ندارد.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه فدراسیون فوتبال نباید اجازه دهد تا اختلاف بین دو سرمربی، فوتبال ملی را به حاشیه برده و زمینه ساز هجمه به یک وزیر شود، ضعف فدراسیون فوتبال را عامل زمینه ساز بروز چنین رفتارهایی دانست.

کامیاب با تاکید بر لزوم عذرخواهی رسمی کیروش و فدراسیون فوتبال از مردم ایران شد و گفت: تنها هدف سرمربی تیم ملی و فدراسیون فوتبال پس از عذرخواهی رسمی از مردم ایران، باید سربلندی تیم ملی و قهرمانی در جام ملت های آسیا باشد .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
مهدی پاشا به بوشهر باز می گردد؟

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب