فارس، پیشرو در برون سپاری خدمات دستگاه‌های اجرایی کشور
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

فارس، پیشرو در برون سپاری خدمات دستگاه‌های اجرایی کشور

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: برون سپاری خدمات دستگاه‌های اجرایی اولین گام برای پیاده سازی دولت الکترونیک در استان است و بحث یکپارچه سازی یا ارایه خدمات به شکل کاملا الکترونیکی در دستور کار کارگروه توسعه دولت الکترونیکی استان قرار […]

فارس پیشرو در برون سپاری خدمات دستگاه‌های اجرایی در کشوربه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: برون سپاری خدمات دستگاه‌های اجرایی اولین گام برای پیاده سازی دولت الکترونیک در استان است و بحث یکپارچه سازی یا ارایه خدمات به شکل کاملا الکترونیکی در دستور کار کارگروه توسعه دولت الکترونیکی استان قرار گرفته است.
مهرداد سهرابی افزود: با پیاده سازی دولت الکترونیک، بسیاری از مفاسد و مشکلات هم برای دولت و هم برای مردم کاهش خواهد یافت.
وی اعلام کرد: پیاده سازی دولت الکترونیک موجب کوچک سازی و چابک سازی دولت شده و زمینه شکل گیری فرصت‌های جدید شغلی در حوزه بخش خصوصی را فراهم خواهد کرد.
سهرابی تصریح کرد: تاکنون ۸۰۰ خدمت در استان شناسایی شده که از این تعداد دستورالعمل حدود ۷۰۰ خدمت پیاده سازی شده و ۳۷۰ خدمت در حال ارایه است.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس ادامه داد: یکی از گام‌های اولیه در زمینه یک پارچه سازی، اجرای طرح رجیستری تلفن همراه با همکاری مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گمرک و همچنین نیروی انتظامی بود که با این کار جلو قاچاق گوشی تلفن همراه گرفته شد.
وی افزود: اقدام دیگری که در این زمینه می‌توان به آن اشاره کرد پیاده سازی سرویس کارت سوخت خودرو بر روی کارت‌های بانکی بود.

این مطلب را هم ببینید
احتمال هجوم موج جدید ملخ ها به استان فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب