کشف بیش از ۴۰ تن انواع مواد مخدر در فارس
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

کشف بیش از ۴۰ تن انواع مواد مخدر در فارس

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و از اولویت‌های مهم این فرماندهی به شمار می‌رود. سردار احمد علی گودرزی با اشاره به فرا رسیدن جشن ۴۰ سالگی انقلاب […]

کشف بیش از ۴۰ تن انواع مواد مخدر در فارسبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و از اولویت‌های مهم این فرماندهی به شمار می‌رود.
سردار احمد علی گودرزی با اشاره به فرا رسیدن جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و لزوم حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: استکبار مدعی شده است که مردم ایران ۴۰ سالگی انقلاب را نخواهند دید و باید به نحو شایسته و پرشور‌تر از هر سال این پیروزی را جشن گرفته و داغ این ادعا را بر دل آن‌ها بگذاریم.
وی با اشاره به اینکه مأموران نیروی انتظامی سربازان ولایت هستند، تصریح کرد: مأموران سبز پوش ناجا در استان فارس با انجام اقدامات جهادی و شبانه روزی در راستای تأمین نظم و امنیت و کسب رضایتمندی مقام معظم رهبری و مردم ایران اسلامی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند.

این مطلب را هم ببینید
بارگیری نخستین محموله کانتینری کودمایع در راه آهن فارس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب