پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه فولاد نی ریز
چهارشنبه 23 ژانویه 2019 2 سال قبل

پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه فولاد نی ریز

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرعامل فولاد غدیر نی ریز از پیشرفت ۴۰ درصدی این پروژه خبر داد.زاهدیان افزود: فولاد نی ریز یکی از پروژه‌های هشت‌گانه بوده که قرار است به زودی احیا و احداث شود. در حال حاضر این پروژه در مرحله نصب تجهیزات اولیه است.وی گفت: […]

پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه فولاد نی ریزبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرعامل فولاد غدیر نی ریز از پیشرفت ۴۰ درصدی این پروژه خبر داد.
زاهدیان افزود: فولاد نی ریز یکی از پروژه‌های هشت‌گانه بوده که قرار است به زودی احیا و احداث شود. در حال حاضر این پروژه در مرحله نصب تجهیزات اولیه است.
وی گفت: به دلیل بحران کمبود آب که کشور با آن مواجه است، در طراحی واحد فولادسازی توجه ویژه‌ای به بهینه کردن مصرف آب و انرژی شده و پس‌آب تولیدی توسط خود واحد دوباره استفاده خواهد شد.
مدیرعامل فولاد غدیر نی ریز افزود: برای تکمیل زنجیره ارزش فولاد به دنبال دریافت مجوز و فعالیت در بحث گندله‌سازی هستیم که این پروژه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
زاهدیان گفت: باندل تیوب و هیداک چنجر دو محصولی بودند که با یک پنجم قیمت خرید نمونه مشابه خارجی بازسازی شدند.

این مطلب را هم ببینید
واژگونی بیش از ۲۰۰ خودرو در سیل دروازه قرآن شیراز/ شهروندان از مسیر دروازه قرآن و هفت تنان شیراز عبور نکنند/کنارگذر‌های رودخانه خشک مسدود شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب