نفرات برتر مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان معرفی شدند
جمعه 25 ژانویه 2019 2 سال قبل

نفرات برتر مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان معرفی شدند

[ad_1] نفرات برتر مسابقات استانی قرآن ورزشکاران و جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس که با حضور ۱۵۰ شرکت کننده برگزارشد مشخص شدند. به گزارش خبرنگار برنا ازفارس، این رقابت ها با حضور شرکت کنندگانی از سراسر استان فارس در رشته های حفظ یک جزء، حفظ ده جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق با نظارت […]

[ad_1]

نفرات برتر مسابقات استانی قرآن ورزشکاران و جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس که با حضور ۱۵۰ شرکت کننده برگزارشد مشخص شدند.
نفرات برتر مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان معرفی شدند

به گزارش خبرنگار برنا ازفارس، این رقابت ها با حضور شرکت کنندگانی از سراسر استان فارس در رشته های حفظ یک جزء، حفظ ده جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق با نظارت استاد حبیب مهکام در سالن ولایت حرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزارشد.
دراین رقابت ها در بخش برادران حفظ یک جزء ورزشکاران، علیرضا صدیق پوراول شد، عرفان علی رضا پور مقام دوم را کسب کرد و علی آبتین عنوان سوم را بدست آورد.
در بخش برادران حفظ یک جزء جوانان، سید صادق حسینی مقام اول را بدست آورد و سید حسام کبرائی دوم شد.
در رشته حفظ ده جزء برادران ورزشکاران رضا احمدی عنوان اول را کسب کرد و احمدرضا رنجبر دوم شد.
در رشته حفظ ده جزء برادران جوانان، محمد صادق نوری صفا اول شد،علاء نجم مقام دوم را بدست آورد و رضا خضرائی عنوان سوم را کسب کرد.
دررشته حفظ کل براداران ورزشکاران مصطفی جابر ی اول شد.
دررشته قرائت تحقیق برادران جوانان ، محمدرضا کرم نژاد مقام اول را کسب کرد،حامد عزیزی دوم شد و امیر معرفی عنوان سوم را بدست آورد.
دررشته قرائت تحقیق برادران ورزشکاران، علی رضا فتحی مقام اول را کسب کرد، امیر حسین قرائی عنوان دوم را بدست آورد و سید محسن حسینی شایسته تقدیر شد.
دراین رقابت ها در بخش خواهران حفظ یک جزء ورزشکاران بالای ۱۵ سال ، سید هاجر موسوی مقام اول را کسب کرد، فاطمه پور آگاهی شایسته تقدیر شد.
در بخش خواهران حفظ یک جزء ورزشکاران زیر ۱۵ سال ، مائده اکبری اول شد،  زهرا غنی مقام دوم را کسب کرد و ملیکا عزیزی عنوان سوم را بدست آورد.
در بخش خواهران حفظ یک جزء جوانان بالای ۱۵ سال، مرضیه حبیبی مقام اول را بدست آورد و فرشته حقیقت دوم شد.
در بخش خواهران حفظ یک جزء جوانان زیر ۱۵ سال، فاطمه قائدی اول شد.
در رشته حفظ ده جزء خواهران ورزشکاران زهرا حبیبی عنوان اول را کسب کرد ،پریزاد اولاد شنبه دوم شد ومریم الله کرمی مقام سوم را بدست آورد.
در رشته حفظ ده جزء  خواهران جوانان، فاطمه زاهد نیا اول شد،مرضیه نکوئی نعمت الهی مقام دوم را بدست آورد.
دررشته حفظ کل  خواهران ورزشکاران فاطمه فهرستی روشن شایسته تقدیر شد.
دررشته حفظ کل خواهران جوانان طاهره رنجبر مقام اول را بدست آورد.
دررشته قرائت تحقیق خواهران ورزشکاران بالای ۱۵ سال ، ساجده عابد پور  مقام اول را کسب کرد.
دررشته قرائت تحقیق خواهران ورزشکاران زیر ۱۵ سال ، معطره ملک مکان مقام اول را کسب کرد، فاطمه فداکار عنوان دوم را بدست آورد و زهرا معتضدیان سوم شد.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
مسجد محور فعالیت های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب