صعود برادران گرایی به فینال رقابت‌های جام تختی
جمعه 25 ژانویه 2019 2 سال قبل

صعود برادران گرایی به فینال رقابت‌های جام تختی

فرنگی کاران شیرازی با شکست تمامی حریفان، راهی پیکار نهایی جام بین المللی تختی شدند. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، موسایی رییس هیات کشتی استان فارس گفت: در وزن ۷۲ کیلوگرم رقابت‌های  جام بین المللی تختی محمد رضا گرایی با شکست حریفانی از کرواسی و گرجستان به مرحله نیمه نهایی […]

فرنگی کاران شیرازی با شکست تمامی حریفان، راهی پیکار نهایی جام بین المللی تختی شدند.

صعود برادران گرایی به فینال رقابت‌های جام تختی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، موسایی رییس هیات کشتی استان فارس گفت: در وزن ۷۲ کیلوگرم رقابت‌های  جام بین المللی تختی محمد رضا گرایی با شکست حریفانی از کرواسی و گرجستان به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و در این دور ۸-۵ محمدرضا آقانیا از ایران را مغلوب کرد.

وی ادامه داد: در وزن ۷۷ کیلو هم محمدعلی گرایی ابتدا ۱۵-۴ چن وی وی از چین را شکست داد و در رقابت یک چهارم، ۹-صفر محمد ناقوس را از پیش رو برداشت تا با صعود به مرحله نیمه نهایی، بر ۵-۲ پیام بویری چیره شود و به پیکار نهایی صعود کند.

رییس هیات کشتی استان فارس اضافه کرد: در وزن ۷۲ کیلو محمد رضا گرایی با آزاد علی اف از آذربایجان و در وزن ۷۷ کیلو محمدعلی گرایی با رسول گرمسیری از ایران برای کسب نشان طلا رقابت خواهند کرد.

مسابقات نهایی کشتی فرنگی بین المللی جام تختی عصر روز جمعه پنج بهمن ماه برگزار می‌شود.

سی و نهمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی با حضور کشتی گیران مطرح داخلی و کشتی گیرانی از هشت کشور خارجی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک در حال برگزاری است.

انتهای پیام/چ

راهیابی کشتی گیران فارسی به فینال رقابت‌های جام تختی

این مطلب را هم ببینید
مهاجم فصل پیشین قشقایی در ترکیب سایپا
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب