ارائه مشوق برای سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی لارستان
پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019 2 سال قبل

ارائه مشوق برای سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی لارستان

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در سفر به لارستان گفت: این مشوق‌ها فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران و فعالان صنعتی استان فراهم کرده است.فتوحی افزود: برای حمایت از سرمایه‌گذاران شهرک‌های صنعتی لار، حسن لری و پشت سنگر ، ۱۰ درصد بها به صورت […]

ارائه مشوق برای سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی لارستانبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در سفر به لارستان گفت: این مشوق‌ها فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران و فعالان صنعتی استان فراهم کرده است.
فتوحی افزود: برای حمایت از سرمایه‌گذاران شهرک‌های صنعتی لار، حسن لری و پشت سنگر ، ۱۰ درصد بها به صورت نقدی و مابقی با اقساط ۴۲ ماهه  و در شهرک‌های صنعتی اوز و بیرم هم درصد نقدی به ۵ درصد با اقساط ۴۸ ماهه رسیده است.
وی ادامه داد: به‌شرط بهره‌برداری و ایجاد اشتغال بر اساس جواز تأسیس سرمایه‌گذاران در شهرک صنعتی بیرم تا سقف ۹۰ درصد، در شهرک صنعتی اوز تا سقف ۷۰ درصد و در شهرک‌های صنعتی لار، حسن لری و پشته سنگر هم  تا سقف ۵۰ درصد از مشوق سرمایه‌گذاری بهره‌مند می‌شوند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: شهرک صنعتی لار که بزرگ‌ترین شهرک صنعتی جنوب استان محسوب می‌شود، با ۱۱۸ هکتار مساحت، ظرفیت استقرار ۲۹۰ واحد صنعتی با پیش‌بینی اشتغال ۱۴۰۰ نفر را دارد که تاکنون ۱۱۸ قرارداد سرمایه‌گذاری با متقاضیان در این شهرک صنعتی منعقد و دارای ۷۶ واحد بهره‌بردار با اشتغال‌زایی ۸۰۰ نفر است.
وی بیان کرد: در نواحی صنعتی حسن لری و پشت سنگر نیز با ۳۰ هکتار مساحت، تاکنون ۲۷ قرارداد با سرمایه‌گذاران منعقدشده که از این تعداد ۹ واحد با اشتغال ۱۱۳ نفر در مرحله بهره‌برداری و ۱۸ واحد تولیدی و صنعتی نیز در مرحله ساخت‌وساز است.
فتوحی همچنین از برنامه‌ریزی برای توسعه شهرک صنعتی پشت سنگر در فضایی به مساحت ۶۰ هکتار خبر داد .

این مطلب را هم ببینید
جامعه با اهتمام معلمان سامان می‌یابد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب