همایش مبلغین طرح هجرت در شیراز
پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019 2 سال قبل

همایش مبلغین طرح هجرت در شیراز

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، در این همایش بیش از ۴۰۰ نفر از طلاب و مبلغین طرح هجرت و مدیران و اساتید مدارس علمیه استان فارس حضور داشتند.مدیر حوزه‌های علمیه فارس گفت: این همایش با هدف نشر معارف فاطمی و بزرگداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار […]

همایش مبلغین طرح هجرت در شیرازبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، در این همایش بیش از ۴۰۰ نفر از طلاب و مبلغین طرح هجرت و مدیران و اساتید مدارس علمیه استان فارس حضور داشتند.
مدیر حوزه‌های علمیه فارس گفت: این همایش با هدف نشر معارف فاطمی و بزرگداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد تا دست‌های پنهانی که تلاش میکنند بتوانند به شکلی مردم ما را از حقایق اسلام و انقلاب دور کنند معرفی شوند.
حجت الاسلام والمسلمین عابدی افزود: در این همایش مبلغین طرح هجر ت تلاش می‌کنند شبهات و حرکت‌های انحرافی را پاسخ دهند.
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور هم گفت: دشمنان شرق و غرب در جنگ تحمیلی با کمک‌های میلیاردی خود به صدام قصد داشتند که انقلاب شکوهمند اسلامی را سرنگون کنند، ولی نتوانستند به هدفشان برسنند.
آیت الله نجم الدین طبسی افزود: هم اکنون با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها شکست نخورده بلکه با اتحاد و حدت همه مردم و مسئولین به موفقیت‌هایی دست یافته که سبب حیرت دشمنان انقلاب شده است.
وی افزود: دشمنان در حال حاضر به دنبال توطئه‌های دیگرند که با هوشیاری مسئولان، طلاب، روحانیون و اقشار مختلف مردم نقش بر آب می‌شود.

این مطلب را هم ببینید
دزدان سیم های برق در شیراز دستگیر شدند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب