پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز
جمعه 25 ژانویه 2019 2 سال قبل

پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز

[ad_1] رئیس جهاددانشگاهی استان فارس از پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز خبر دد . به گزارش ایسنا منطقه فارس، مظاهر بابایی جمعه ۵ بهمن به خبرنگاران گفت: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز برای ترم تحصیلی بهمن، در رشته‌های مختلف و در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی، […]

[ad_1]

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس از پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز خبر دد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مظاهر بابایی جمعه ۵ بهمن به خبرنگاران گفت: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز برای ترم تحصیلی بهمن، در رشته‌های مختلف و در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی، دانشجو می‌پذیرد .

بابایی گفت: در این ترم تحصیلی و در مقطع کاردانی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز در رشته‌های نرم افزار ـ برنامه سازی کامپیوتری، کاردانی فنی باز‌سازی رایانه‌ای، کاردانی حرفه‌ای انیمیشن و اطلاعات-اینترنت و شبکه‌های گسترده، پذیرش دانشجو انجام می‌شود .

وی همچنین گفت: برای مقطع کارشناسی ناپیوسته، در رشته‌های مهندسی فناوری اطلاعات گرایش فناوری اطلاعات و مهندسی فناوری اطلاعات گرایش امنیت اطلاعات، پذیرش دانشجو در ترم بهمن انجام خواهد شد .

بابایی با بیان اینکه از ابتدای بهمن‌ماه امسال ثبت‌نام دوره‌های کاردانی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی فارس آغاز شده است، گفت: این زمان تا سیزدهم بهمن ماه ادامه دارد .

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس خاطرنشان کرد که ثبت‌نام برای رشته‌های کارشناسی از شانزدهم بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا ۲۳ بهمن ادامه دارد .

بابایی از علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این دوره‌های دانشگاهی خواست که برای ثبت‌نام به مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی واقع در تقاطع بلوار عدالت و بلوار رحمت، روبروی کوچه ۲۱ مراجعه کنند .

براساس این گزارش، تلفن‌های ۳ـ۳۸۲۶۴۹۲۲ و ۰۹۱۶۴۴۹۴۸۰۶ برای تماس و کسب اطلاع اعلام شده است .

بابایی یادآور شد که مرکز آموزش عالی جهاددانشگاهی شیراز، فعالیت خود را از سال ۷۷ و زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز کرده و از باسابقه‌ترین و توانمندترین مراکز آموزش‌عالی استان فارس محسوب می‌شود .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
4 محصول دانش‌بنیان نفتی در شیراز رونمایی شد

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب