جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی در گراش
جمعه 25 ژانویه 2019 2 سال قبل

جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی در گراش

نخستین جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی با حضور هنرمندانی از شهرستان‌های جنوب فارس در گراش برگزار شد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، رستم پور دبیر برگزاری جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی گراش اظهار کرد: انجمن دوبلاژ و گویندگی در گراش از سال ۹۴ آغاز به کار کرد و با برگزاری دوره‌های […]

نخستین جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی با حضور هنرمندانی از شهرستان‌های جنوب فارس در گراش برگزار شد.

جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی در گراش

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، رستم پور دبیر برگزاری جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی گراش اظهار کرد: انجمن دوبلاژ و گویندگی در گراش از سال ۹۴ آغاز به کار کرد و با برگزاری دوره‌های متعدد فن بیان و صدا پیشگی، گراش را به مرکزی برای هنر دوبله، گویندگی و تولیدات رادیویی در منطقه تبدیل کرد.

وی تصریح کرد: ۷ اثر در بخش‌های دوبله، گویندگی و پادکست ۸ به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که پس از بازبینی داوران، ۶۱ اثر به جشنواره راه یافت.

رستم پور اضافه کرد: در این جشنواره هنرمندان جنوب استان فارس هنر خود را در بخش‌های دوبله فیلم، انیمیشن و مستند، گویندگی و پادکست به نمایش گذاشتند.

دبیر برگزاری جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی گراش بیان کرد: در اختتامیه از ۹ نفر از برترین‌های گویندگی، دوبله و تولیدات رادیویی با اهدای تندیس، تجلیل شد.

انتهای پیام/چ

گراش میزبان جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی

این مطلب را هم ببینید
کشف دام‌های قاچاق در لارستان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب