شتاب زیرساخت های ناحیه صنعتی چنارشاهیجان
جمعه 25 ژانویه 2019 2 سال قبل

شتاب زیرساخت های ناحیه صنعتی چنارشاهیجان

[ad_1] مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس تاکید کرد: توسعه و تکمیل زیرساخت ها در ناحیه صنعتی چنار شاهیجان کازرون شتاب می گیرد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایلنا، احد فتوحی در بازدید از روند عملیات اجرایی طرح های عمرانی در ناحیه صنعتی چنارشاهیجان کازرون گفت: با اعمال مشوق های ویژه سرمایه گذاری بخش عمده […]

[ad_1]

شتاب زیرساخت های ناحیه صنعتی چنارشاهیجان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس تاکید کرد: توسعه و تکمیل زیرساخت ها در ناحیه صنعتی چنار شاهیجان کازرون شتاب می گیرد.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایلنا، احد فتوحی در بازدید از روند عملیات اجرایی طرح های عمرانی در ناحیه صنعتی چنارشاهیجان کازرون گفت: با اعمال مشوق های ویژه سرمایه گذاری بخش عمده ای از اراضی این ناحیه صنعتی به سرمایه گذاران واگذار و هم اینک کار توسعه و تکمیل زیرساخت ها در حال اجرا است 

وی  ادامه داد: با واگذاری زمین در این ناحیه صنعتی تاکنون 19 سرمایه گذار نسبت به انعقاد قرارداد با این شرکت به منظور دریافت زمین اقدام کرده اند و ۱۰ سرمایه گذار نیز درخواست های خود را ارائه داده اند که در دست بررسی و مراحل واگذاری اراضی است.

این مقام مسئول با بیان اینکه در قالب این قرارداد‌ها حدود هشت هکتار زمین صنعتی به متقاضیان واگذار شده است، تصریح کرد: با توجه به میزان استقبال متقاضیان، به دنبال اجرای طرح توسعه در این ناحیه صنعتی هستیم. 

فتوحی افزود: مشوق هایی نظیر پرداخت پنج درصدی بهای نقدی و پرداخت باقیمانده در اقساط ۴۲ ماهه با ۹۰ درصد مشوق در این ناحیه صنعتی اعمال شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح جاده دسترسی این ناحیه صنعتی به طول یک کیلومتر خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی با اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۱۳۰میلیون ریال در حال انجام است و تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اضافه کرد: تاکنون طرح هایی نظیر شبکه داخلی برق، خط انتقال موقت برق، حفر و تجهیز و خط انتقال چاه آب و نیز زیرسازی این ناحیه صنعتی اجرا شده است. طرح شبکه داخلی آب نیز با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد.

این مطلب را هم ببینید
بازدید وزیر کار از کارخانه سیمان خرامه

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب