لزوم اعتماد سازی میان انبوه سازان و سرمایه گذاران/افزایش ۳۴ درصدی قیمت مسکن در ۶ ماهه نخست سال جاری
جمعه 25 ژانویه 2019 2 سال قبل

لزوم اعتماد سازی میان انبوه سازان و سرمایه گذاران/افزایش ۳۴ درصدی قیمت مسکن در ۶ ماهه نخست سال جاری

[ad_1] معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز تاکید کرد: امروز نیازمند افزایش اعتماد و امید در جامعه علی الخصوص در بین انبوه سازان و سرمایه گذاران هستیم. به گزلرش سایت شیرازنیوز به نقل از ایلنا، محمد هادی هاشم پور در اجلاس سراسر انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور گفت: افزایش امید و ایجاد اعتماد در انبوه سازان، […]

[ad_1]

لزوم اعتماد سازی میان انبوه سازان و سرمایه گذاران/افزایش ۳۴ درصدی قیمت مسکن در ۶ ماهه نخست سال جاری

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز تاکید کرد: امروز نیازمند افزایش اعتماد و امید در جامعه علی الخصوص در بین انبوه سازان و سرمایه گذاران هستیم.

به گزلرش سایت شیرازنیوز به نقل از ایلنا، محمد هادی هاشم پور در اجلاس سراسر انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور گفت: افزایش امید و ایجاد اعتماد در انبوه سازان، تغییر نگاه مجموعه شهرداری به انبوه سازان به عنوان شرکای استراتژیک، شناسایی ظرفیت ها و نیازهای جدید جامعه، احصاء توانمندی ها و توجه به سایر روشهای سرمایه گذاری و… از جمله اهداف برگزاری این اجلاس است.

وی بر لزوم توانمندسازی انبوه سازان در شرایط فعلی کشور تاکید کرد و اظهار داشت: شهرداری شیراز انبوه سازان را شرکای استراتژیک خود می داند و با ارائه بسته های تشویقی سعی بر حمایت آنها دارد. امیدواریم این اقدامات فصل جدیدی از امید و رونق را به ارمغان بیاورد.

معاون شهردار شیراز بررسی راهکارهای ورود بنگاه های مالی به بخش مسکن، شناسایی ابعاد و چالش های این صنعت، بازآفرینی شهری، تلاش برای رونق ساخت و ساز، توانمندسازی بنگاه های اقتصادی، جذب سرمایه گذار و توسعه شاخصه های اقتصادی را از رویکردهای این نشست دانست و تصریح کرد: با حمایت شورای اسلامی شهر شیراز و با توجه به وظیفه ذاتی شهرداری به عنوان یکی از متولیان ساخت و ساز در کشور و یکی از محرکین صنعت ساختمان، باید اعتماد و امید مردم را به این حوزه بازسازی کرد.

هاشم پور اضافه کرد: ایجاد امید و افزایش اعتماد در انبوه سازان، تغییر نگاه مجموعه شهرداری به انبوه سازان به عنوان شرکای استراتژیک و شناسایی ظرفیت ها و نیازهای جدید جامعه و احصاء توانمندی ها و توجه به سایر روشهای سرمایه گذاری و… از جمله اهداف برگزاری این اجلاس است.

این مطلب را هم ببینید
فارس ظرفیت‌های متعددی برای سرمایه‌گذاری شستا دارد

وی با بیان اینکه صنعت ساختمان یکی از محرک های اصلی اقتصاد کشور است، تصریح کرد: هر تغییری در این بازار بر سایر بخش های اقتصادی کشور نیز تاثیرگذار است اما خود از تغییرات کلان و کلیدی اقتصاد کشور تاثیر می پذیرد.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با اشاره به افزایش ۳۴ درصدی قیمت مسکن در شش ماهه نخست امسال خاطرنشان کرد: افزایش قیمت مسکن و معاملات این بخش منجر به انگیزه بیشتر برای سرمایه گذاران بخش مسکن می شود.

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب