سرمربی تیم فجر: به لحاظ تاکتیکی پیشرفت کرده ایم
پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019 2 سال قبل

سرمربی تیم فجر: به لحاظ تاکتیکی پیشرفت کرده ایم

[ad_1] شیرازنیوز به نقل از ایرنا سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز گفت: به لحاظ تاکتیکی نسبت به دور رفت لیگ، پیشرفت کرده ایم و این روند ادامه دارد. به گزارش ایرنا داوود مهابادی، عصر پنجشنبه پس از برتری ۲ بر صفر تیمش برابر خونه به خونه بابل در شیراز به خبرنگاران بیان داشت: هم […]

[ad_1]

شیرازنیوز به نقل از ایرنا سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز گفت: به لحاظ تاکتیکی نسبت به دور رفت لیگ، پیشرفت کرده ایم و این روند ادامه دارد.

به گزارش ایرنا داوود مهابادی، عصر پنجشنبه پس از برتری ۲ بر صفر تیمش برابر خونه به خونه بابل در شیراز به خبرنگاران بیان داشت: هم در نیمه نخست و هم در نیمه دوم، برتری از آن تیم ما بود و استحقاق این بُرد را داشتیم.
وی افزود: تیم حریف در این دیدار تنها یک فرصت در نیمه نخست داشت و آن هم بر روی ضد حمله به دست آمد و ما در مجموع تیم برتر میدان بودیم.
بازیکن سابق تیم استقلال تهران ادامه داد: داور این بازی مورد خاصی نداشت و اگر قرار بود اعتراضی هم صورت گیرد ما باید می کردیم که پیش از گل اول، پنالتی صد در صد ما گرفته نشد.
مهابادی افزود: اینقدر به حریف فشار آوردیم تا آنها مرتکب اشتباه شدند و حق ما بیشتر از ۲ گل بود.
تیم فجر شهید سپاسی شیراز در هفته هجدهم لیگ دسته یک، عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با ۲ گل مقابل تیم خونه به خونه بابل پیروز شد.
این تیم با این پیروزی با سه پله صعود و ۲۰ امتیاز به رده نهم رفت و تیم خونه به خونه بابل هم با یک پله سقوط، پانزدهم شد.
در رقابت های فوتبال دسته یک باشگاه های ایران ۱۶تیم شرکت دارند که پس از انجام ۳۰ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر کشور در فصل ۹۸ را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
۷۳۶۸ /۶۱۱۸

این مطلب را هم ببینید
شنا در دریاچه خشک بختگان

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب