فعالیت هیات نمایندگان اتاق بازرگانی در سمت معاون مجاز است
پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019 2 سال قبل

فعالیت هیات نمایندگان اتاق بازرگانی در سمت معاون مجاز است

[ad_1] شیرازنیوز به نقل از ایرنا عضو هیات نمایندگان و نایب رئیس کمیته انضباطی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: فعالیت اعضای هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی با عنوان معاون یا نواب به شرط دریافت نکردن حقوق بلامانع است و هیچ منع قانونی ندارد. به گزارش ایرنا حسین پیرموذن، پنجشنبه در نشست خبری […]

[ad_1]

شیرازنیوز به نقل از ایرنا عضو هیات نمایندگان و نایب رئیس کمیته انضباطی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: فعالیت اعضای هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی با عنوان معاون یا نواب به شرط دریافت نکردن حقوق بلامانع است و هیچ منع قانونی ندارد.

به گزارش ایرنا حسین پیرموذن، پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در شیراز افزود: در حقیقت تمام تشکل های بخش خصوصی، اعم از تشکل های اتاق ایران و هیات نمایندگان که در هر استان از سوی بخش خصوصی انتخاب می شوند و چه هیات رئیسه و رئیس پس از انتخاب از جانب اعضا، حق برداشت و دریافت هیچگونه حقوق، مزایا، عیدی و حق جلسه ندارند.
وی ادامه داد: اعضای هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی می توانند بر اساس تصمیم و مصوبه هیات، تحت عناوین مختلف از جمله معاون یا رئیس برای پیشبرد اهداف اتاق همکاری داشته باشند.
او اظهار داشت: فعالیت معاونان اتاق بازرگانی شیراز نیز از آنجا که هیچ حقوقی دریافت نمی کرده اند، تخلف محسوب نمی شود و چنانچه تخلفی در این زمینه روی دهد کمیته انضباطی اتاق ایران طبق قانون به عنوان تنها مرجع، مبادرت به رسیدگی به این تخلفات خواهد کرد.
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران بیان کرد: اتاق های بازرگانی سراسر کشور بر اساس مصوبه هیات نمایندگان هر اتاق در تعیین چارت سازمانی خود آزاد است و اعضا می توانند نسبت به انتخاب معاون یا نواب بدون پرداخت حقوق به آنها اقدام کنند.
پیرموذن گفت: در بحث انتخاب دبیر نیز اتاق های بازرگانی باید دارای دبیر باشند و ضمن در نظر گرفتن حقوق و مزایا برای آنها، امور اجرایی را به آنها بسپارند.
وی افزود: اتاق بازرگانی فارس یکی از اتاق های موفق کشور در بُعد داخلی و بین المللی است و از دوره های گذشته تا کنون هیچگونه گزارشی مبنی بر وقوع تخلف در این اتاق به اتاق ایران گزارش نشده است.
۶۱۲۲ /۶۱۱۸

این مطلب را هم ببینید
اقداماتی برای پیشگیری از سرقت منزل

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب