معاون وزیر کار ‌: ‌دولت به وزارت کار ۸۳ هزار میلیارد تومان بدهی دارد
شنبه 26 ژانویه 2019 2 سال قبل

معاون وزیر کار ‌: ‌دولت به وزارت کار ۸۳ هزار میلیارد تومان بدهی دارد

[ad_1] گروه استان‌ها ـ معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بدهی دولت به این وزارتخانه که کارشناسی و حسابرسی شده، ۸۳ هزار میلیارد تومان است.   – اخبار استانها – میرهادی قره سیدرومیانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه به نظر می‌رسد این عدد […]

[ad_1]
گروه استان‌ها ـ معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بدهی دولت به این وزارتخانه که کارشناسی و حسابرسی شده، ۸۳ هزار میلیارد تومان است.

 

– اخبار استانها –

میرهادی قره سیدرومیانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه به نظر می‌رسد این عدد با توجه به تورم موجود و اختلاف قیمت ارز بیش از این موضوع باشد، اظهار داشت: دولت و مجلس شورای اسلامی به دنبال تصمیم‌گیری برای از بین بردن این مطالبات و تسریع در پرداخت آن است، تا از طرفی بدهی تامین اجتماعی نیز به وزارت بهداشت و سایر نهادها هم تهاتر شود امیدوارم فرمول  درستی برای این تهاتر پیدا کنیم.

وی بیان کرد: روند سابق این کار، بحث رد دیون بوده که کارخانه‌های مختلف و بنگاه‌های اقتصادی مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دادند که معتقدیم این مسیر نیز باید بازبینی اساسی شود.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به اهداف سفر خود که به همراه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به شیراز انجام شد، اشاره و خاطرنشان کرد: بازدید از مجموعه‌های اقتصادی مربوط به وزارتخانه از جمله مجموعه‌های شصتا و صندوق بازنشستگی کشوری موضوع‌هایی است که در برنامه کاری خود به همراه کمیسیون اجتماعی قرار داده‌ایم.

میرهادی قره سیدرومیانی تصریح کرد: در همین راستا نیز در شیراز از دو مجموعه شرکت پشم‌شیشه و شیرین دارو بازدید و برای اعتلا و ارتقاء این دو مجموعه از جمله سرمایه در گردش و همچنین توسعه فازهای بعدی آن تصمیم‌گیری خوبی با حضور مدیرعامل شستا شد.

این مطلب را هم ببینید
انتقاد شدید امام‌جمعه شیراز از گران‌فروشی‌ها

وی بیان کرد: با حمایت‌هایی که نمایندگان مجلس و استاندار فارس داشته است، امیدواریم بتوانیم دستاوردهای این سفر را در کمترین زمان ممکن عملیاتی برای دو کارخانه تاثیرگذار و مهم کشور از جمله شیرین دارو و پشم‌شیشه داشته باشیم.

معاون وزیر تعاون گفت: یکی از موضوع‌هایی که این وزارتخانه در دستور کار قرار داده برندسازی تجاری محصولات تولیدی بر اساس ظرفیت‌‌های هر استان است که برای اجرایی شدن این مهم نیز برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است.

انتهای پیام/ش

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب