دستگیری کلاهبردار ۴۰ میلیاردی در شیراز
شنبه 26 ژانویه 2019 2 سال قبل

دستگیری کلاهبردار ۴۰ میلیاردی در شیراز

[ad_1] فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی توسط پلیس آگاهی استان خبر داد که ۴۰ میلیارد ریال در شیراز کلاهبرداری کرده بود. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سردار "احمدعلی گودرزی" اظهارداشت: در پی ارجاع چند فقره پرونده کلاهبرداری از سوی شهروندان به پلیس آگاهی، موضوع شناسایی و دستگیری به صورت […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی توسط پلیس آگاهی استان خبر داد که ۴۰ میلیارد ریال در شیراز کلاهبرداری کرده بود.
دستگیری کلاهبردار 40 میلیاردی در شیراز

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سردار "احمدعلی گودرزی" اظهارداشت: در پی ارجاع چند فقره پرونده کلاهبرداری از سوی شهروندان به پلیس آگاهی، موضوع شناسایی و دستگیری به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات فنی و تخصصی به سرنخ هایی از این فرد دست یافتند و در یک عملیات ضربتی وی را در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم به بهانه سرمایه گذاری در معامله خودروهای خارجی از چند نفر شهروندان مبلغ ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خاطر نشان کرد: این فرد کلاهبردار در بازجویی به اقدام خود مبنی بر کلاهبرداری اقرار و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی و از آن طریق روانه زندان شد.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
ترقه دست ساز در شیراز حادثه ساز شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب