رئیس مؤسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز خبر داد:
۱۰ بهمن ماه آخرین مهلت پذیرش دانشجو بدون کنکور
شنبه 26 ژانویه 2019 2 سال قبل

رئیس مؤسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز خبر داد: ۱۰ بهمن ماه آخرین مهلت پذیرش دانشجو بدون کنکور

[ad_1] رئیس مؤسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز اعلام کرد که پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی بدون کنکور این موسسه تا دهم بهمن ماه امسال انجام می‌شود. محمدجواد جوانمردی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، بیان کرد: این مؤسسه در مرحله ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته […]

[ad_1]

رئیس مؤسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز اعلام کرد که پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی بدون کنکور این موسسه تا دهم بهمن ماه امسال انجام می‌شود.

محمدجواد جوانمردی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، بیان کرد: این مؤسسه در مرحله ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته در رشته‌های مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی برق، مهندسی نقشه‌برداری، مهندسی معماری، مهندسی کامپیوتر و مهندسی پزشکی دانشجو پذیرش می‌کند .

وی افزود: در مقطع کاردانی نیز  رشته‌های الکتروتکنیک، برق صنعتی، معماری  و نقشه کشی معماری تا ۱۰ بهمن ماه دانشجو پذیرش خواهد شد .

رئیس مؤسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز همچنین با اشاره به رتبه‌بندی مؤسسات غیرانتفاعی کشور از سال ۹۵ تاکنون، خاطرنشان کرد: براساس این رتبه‌بندی، مؤسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز تنها مؤسسه سطح یک در جنوب کشور محسوب می‌شود .

به گفته جوانمردی، در حال حاضر در ۳۵ رشته فنی، مهندسی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد با دو هزار دانشجو و ۱۳۰ نفر عضو هیأت علمی تمام‌وقت، نیمه‌وقت و حق‌التدریس در حال فعالیت است .

وی با بیان اینکه اینکه مدیران این مؤسسه تلاش کرده‌اند تا بهترین خدمات آموزشی، پژوهشی و رفاهی را برای دانشجویان فراهم کنند، دستاوردهای مدیران طی سال‌های فعالیت تاکنون را گویای این مدعا دانست .

رئیس مؤسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز ادامه داد: ‌این مؤسسه مجهز به امکانات کامل آموزشی، خدماتی همچون کتابخانه، آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های موردنیاز رشته‌های مختلف، سالن اجتماعات، سالن غذاخوری، سالن مطالعه، مرکز اینترنت و… است .

جوانمردی اظهار کرد: تعداد قابل توجه پذیرفته‌شدگان دانشجویان این دانشگاه با رتبه‌های عالی در مقاطع بالاتر در دانشگاه¬های معتبر مانند صنعتی شریف، امیر کبیر، علم و صنعت ایران، دانشگاه شیراز، دانشگاه تهران، اصفهان و …. و کسب افتخارات بسیار دانشجویان در مسابقه‌ها و جشنواره‌های دانشجویی، به خوبی گویای کیفیت آموزشی این مؤسسه است .

وی برگزاری اردوهای علمی-سیاحتی به مراکز صنعتی کشور و دوره‌های مختلف کوتاه مدت آموزشی را از دیگر فعالیت‌های شاخص سالانه این مؤسسه عنوان کرد .

به گزارش ایسنا، مؤسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز مهرماه سال ۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده است.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
مشاور میراث فرهنگی فارس عنوان کرد:نگرش به ارزش‌های جمهوری اسلامی متناسب با دنیای کنونی باشد

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب