همزمان با ایام الله دهه فجر در شیراز؛
جشنواره نمایشگاه دستاودهای انقلاب در فارس برگزار می‌شود
شنبه 26 ژانویه 2019 2 سال قبل

همزمان با ایام الله دهه فجر در شیراز؛ جشنواره نمایشگاه دستاودهای انقلاب در فارس برگزار می‌شود

[ad_1] دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در فارس اعلام کرد که این نمایشگاه در قالب یک جشنواره از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برپا و طی آن مدیران دستگاه‌های اجرایی به تشریح دستاوردهای چهل سال انقلاب از بدو پیروزی تاکنون در دستگاه متبوع می‌پردازند . رحیم آزادی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس با […]

[ad_1]

دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در فارس اعلام کرد که این نمایشگاه در قالب یک جشنواره از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برپا و طی آن مدیران دستگاه‌های اجرایی به تشریح دستاوردهای چهل سال انقلاب از بدو پیروزی تاکنون در دستگاه متبوع می‌پردازند .

رحیم آزادی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس با اشاره به آماده سازی غرفه‌های پیش‌بینی شده برای برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در استان، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی برپایی این نمایشگاه انجام شده و هم‌اینک در حال آماده سازی غرفه‌ها در بوستان آزادی شیراز هستیم .

وی با بیان اینکه این نمایشگاه مربوط به دسنگاه خاصی نیست، افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی، ارگان‌ها و سازمان‌های فعال در استان فارس می‌توانند در این نمایشگاه حضور یایند .

دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در فارس ادامه داد: جشنواره نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب مقارن با دهه فجر آغاز بکار خواهد کرد و در حاشیه آن برنامه‌های جانبی نیز از سوی دستگاه‌های اجرایی پیش بینی و اجرا خواهد شد .

به گفته آزادی این نمایشگاه از طریق صدا و سیما به شکل زنده و مستقیم پخش خواهد شد .

وی با بیان اینکه تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی در دهه فجر در غرفه دستگاه‌های متبوع خود خضور خواهند داشت، گفت: در این نمایشگاه علاوه بر دستاوردهای چهل ساله انقلاب، مقایسه با پیش از انقلاب نیز برای بازدیدگنندگان تشریح خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
باغات قصردشت از وجود زباله پاکسازی شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب