ناکامی ورزشکار فارس در لیگ کاراته وان جهانی
شنبه 26 ژانویه 2019 2 سال قبل

ناکامی ورزشکار فارس در لیگ کاراته وان جهانی

شیما آل سعدی علی رغم شایستگی از کسب مدال در رقابت‌های کاراته وان فرانسه بازماند. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مبارکی رییس هیات کاراته استان فارس گفت: در دومین روز از مسابقات جهانی کاراته وان، شیما آل سعدی ورزشکار فارسی در وزن منهای ۶۱ کیلوگرم در نخستین مبارزه ۳ بر […]

شیما آل سعدی علی رغم شایستگی از کسب مدال در رقابت‌های کاراته وان فرانسه بازماند.

ناکامی ورزشکار فارس در لیگ کاراته وان جهانی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مبارکی رییس هیات کاراته استان فارس گفت: در دومین روز از مسابقات جهانی کاراته وان، شیما آل سعدی ورزشکار فارسی در وزن منهای ۶۱ کیلوگرم در نخستین مبارزه ۳ بر صفر ماریا اسپینوزا لوپز از اسپانیا دارنده نقره امید‌های اروپا را شکست داد و در دومین دیدار ۲- صفر ناتاشا استفانوسکا از مقدونیه دارنده برنز امید‌های اروپا را برد.

وی افزود: آل سعدی سپس مقابل یین ژائویان کاراته کا قدرتمند چینی و دارنده عنوان نایب قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸، ۶-یک به برتری دست یافت و در گام چهارم مقابل لائورو سیورت از فرانسه بعد از تساوی یک بر یک در وقت قانونی مبارزه، با قانون سنشو مغلوب شد و از ادامه رقابت‌ها بازماند.

نخستین مرحله لیگ جهانی کاراته وان با حضور ۷۷۶ کاراته کا از ۸۲ کشور جهان تا هفتم بهمن ماه به میزبانی شهر پاریس فرانسه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/چ

ورزشکار فارس در لیگ کاراته وان جهانی

این مطلب را هم ببینید
عنوان سوم اسکی بازان فارس در مسابقات استعداد‌های برتر آلپاین کشور
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب