استاندار فارس:
فعالیت سازمان‌های مردم‌ نهاد شاخص توسعه یافتگی است
شنبه 26 ژانویه 2019 2 سال قبل

استاندار فارس: فعالیت سازمان‌های مردم‌ نهاد شاخص توسعه یافتگی است

[ad_1] استاندار فارس گفت: فعالیت سازمان‌های مردم نهادِ قانونی که انتقال دهنده مطالبات صنفی خود و خواسته‌های مردمی به نهادهای حاکمیتی هستند، نشان دهنده توسعه یافتگی کشور است . به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، عنایت ‌ الله رحیمی در دیدار با اعضای هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی شیراز، […]

[ad_1]


استاندار فارس گفت: فعالیت سازمان‌های مردم نهادِ قانونی که انتقال دهنده مطالبات صنفی خود و خواسته‌های مردمی به نهادهای حاکمیتی هستند، نشان دهنده توسعه یافتگی کشور است .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در دیدار با اعضای هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی شیراز، با بیان اینکه به  توانمندی‌های جامعه پزشکی استان واقف هستیم و به آن افتخار می‌کنیم، یادآور شد: این توانمندی‌ها در سطوح ملی و منطقه‌ای نیز زبان زد است .

وی با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی زیرساخت‌های بسیار خوبی در حوزه سلامت  و درمان در استان فارس و شهر شیراز در بخش خصوصی و دولتی فراهم شده است، عنوان کرد: ایجاد این زیرساخت ها نشان دهنده توجه نظام جمهوری اسلامی به رفع نیازهای درمانی و سلامت مردم است .

رحیمی با بیان‌اینکه امروز چالش‌هایی ناخواسته در کشور ایجاد شده است، عنوان کرد: عبور از چالش‌ها و فائق آمدن بر مشکلات نیازمند مقاومت همه قشرها و صنوف است؛ بنابراین در شرایطی که هزینه هایی بر کشور تحمیل می‌شود باید هر یک از ما به سهم خود پذیرای بخشی از این هزینه‌ها  باشیم .

نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: قطعا با توجه به اینکه جامعه ما  جوان و  رو به رشد است؛  آینده روشنی خواهد داشت که تحقق این آینده نیازمند مقاومت و تحمل سختی هاست .

وی جامعه پزشکی را طلایه داران مقاومت در حوزه پزشکی و سلامت دانست و تاکید کرد: مقاومت جامعه پزشکان در خدمات رسانی و جلب رضایتمندی عمومی در پایداری کشور اثر گذار  است .

رحیمی همچنین بر لزوم تقویت ارتباط جامعه پزشکی با مردم و اطلاع‌رسانی از فعالیت‌ها، گفت: بدون تردید مقابله با فضاسازی‌های نادرستی که در فضای مجازی شکل می‌گیرد و مطلع کردن مردم از واقعیت های موجود در جامعه پزشکی توسط متولیان این مجموعه، در اصلاح ذهنیت ها اثر گذار خواهد بود .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
حضور به موقع نمایندگان دولت در مدیریت سیل شیراز موثر بود[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب