افزایش ۵۴ درصدی صادرات استان فارس طی ۱۰ ماه گذشته
شنبه 26 ژانویه 2019 2 سال قبل

افزایش ۵۴ درصدی صادرات استان فارس طی ۱۰ ماه گذشته

[ad_1] شیراز – مدیرکل گمرک استان فارس صادرات ۱۰ ماه گذشته استان را ۲۷۲ هزار و ۷۸۰ تن اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۵۴ درصد رشد داشته است. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی گمرک فارس، خداداد رحیمی، گفت: طی۱۰ ماه گذشته ۲۷۲ […]

[ad_1]

شیراز – مدیرکل گمرک استان فارس صادرات ۱۰ ماه گذشته استان را ۲۷۲ هزار و ۷۸۰ تن اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۵۴ درصد رشد داشته است.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی گمرک فارس، خداداد رحیمی، گفت: طی۱۰ ماه گذشته ۲۷۲ هزار و ۷۸۰ تن کالا به ارزش ۲۱۴ میلیون و ۳۰۵ هزار و ۱۱۱ دلار از طریق گمرکات استان فارس به خارج از کشور صادر شده است .

وی ادامه داد: صادرات نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش دلاری ۳۰ درصد و از نظر وزنی ۵۴ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل گمرک استان فارس با بیان اینکه این کالاها به ۶۲ کشور از جمله عراق، افغانستان، امارات متحده عربی، قطر، آلمان، قطر، هند، پاکستان، کویت، ترکیه و عمان صادر شده است، افزود: محصولات لبنی، رب گوجه فرنگی، عصاره و پودر شیرین بیان، اوره، خرما، دستگاههای مبدل حرارتی، آرد گندم، سیمان، فرش و سایر کفپوش‌ها بیشترین حجم صادرات را به خود اختصاص داده است.

رحیمی تصریح کرد: در بین کالاهای صادراتی استان فارس صادرات اوره از لحاظ وزن ۱۱۵ درصد و از لحاظ ارزش ۲۲۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

مدیرکل گمرکات استان فارس اظهار داشت: کیفیت محصول و بازاریابی مناسب صادرکنندگان استان به خصوص در کشورهای حوزه خلیج فارس سبب افزایش صادرات این محصول شده است.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
حمایت جهاد کشاورزی فارس از تولید کنندگان محصولات گلخانه ای
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب