اجرای طرح جمع آوری معتادان در شیراز
شنبه 26 ژانویه 2019 2 سال قبل

اجرای طرح جمع آوری معتادان در شیراز

از اول اسفند؛طرح ویژه جمع آوری معتادان حاد، پرخطر و تزریقی از اول اسفند در شیراز اجرا می‌شود. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمدرضا ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس در هفتمین جلسه شورای مبارزه با موادمخدر استان، گفت: معتادان جمع آوری شده در قالب این طرح به […]

از اول اسفند؛طرح ویژه جمع آوری معتادان حاد، پرخطر و تزریقی از اول اسفند در شیراز اجرا می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمدرضا ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس در هفتمین جلسه شورای مبارزه با موادمخدر استان، گفت: معتادان جمع آوری شده در قالب این طرح به مدت سه ماه تحت درمان قرار خواهند گرفت و در طول مدت درمان از خدمات روانشناسی و مددکاری و آموزش‌های شغلی هم بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: پیشگیری اولیه از مهمترین اولویت‌های ستاد مبارزه با موادمخدر کشور است و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس هم با همکاری نهاد‌های مختلف فرهنگی استان در این راستا گام‌های خوبی برداشته است.

ابراهیمی ادامه داد: برگزاری دوره‌های آموزشی در محلات، محیط‌های آموزشی، خانواده و محیط‌های کار از جمله این برنامه‌ها است که براساس تفاهم نامه‌های منعقده در حال انجام است.
انتهای پیام/م

جمع‌آوری معتادان پرخطر در شیراز

این مطلب را هم ببینید
نیروهای جهادی و خدماتی سپاه فجر فارس در خوزستان مستقر شدند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب