دستگیری قاتلان کمتر از ۲۴ ساعت در جهرم
یکشنبه 27 ژانویه 2019 2 سال قبل

دستگیری قاتلان کمتر از ۲۴ ساعت در جهرم

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: پیکر بی جان راننده مفقود شده به همراه خودروی وی کشف شد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ حیدری فرمانده انتظامی شهرستان جهرم اظهار داشت: در پی اعلام مفقودی فردی با هوّیت معلوم توسط خانواده وی، پرونده قضایی سریعا تشکیل و تحقیقات مقدماتی از طریق مامورین […]

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: پیکر بی جان راننده مفقود شده به همراه خودروی وی کشف شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ حیدری فرمانده انتظامی شهرستان جهرم اظهار داشت: در پی اعلام مفقودی فردی با هوّیت معلوم توسط خانواده وی، پرونده قضایی سریعا تشکیل و تحقیقات مقدماتی از طریق مامورین شعبه جنایی پلیس آگاهی جهرم جهت پیدایش فرد مفقودی آغاز شد.

وی ادامه داد: فرد مفقودی به همراه خودرو خود از شهرستان خارج شده بوده و در پی اطلاع شهروندان به پلیس مبنی بر بلاصاحب بودن خودرویی در یکی از خیابان های شهرستان جهرم پس از حضور مامورین و بررسی و بازرسی از خودرو جسد فرد مفقودی در خودرو متعلق به نامبرده کشف شد.

سرهنگ حیدری ادامه داد: با توجه به اینکه هیچگونه سرنخی از قاتلان در دسترس نبود و با توجه به حساسیت موضوع تحقیقات قضایی و پلیسی به صورت شبانه روزی انجام و کمتر از ۲۴ ساعت دو نفر قاتل نامبرده شناسایی و دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: نامبردگان به ارتکاب قتل فرد مفقودی با ایراد ضرب و جرح با چاقو به ناحیه سر و گردن اقرار کردند و با توجه به اینکه محل وقوع قتل در حوزه قضایی شهرستان قیر و کارزین صورت گرفته بود پرونده با قرار عدم صلاحیت به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قیروکارزین ارسال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم پلیس را امین وخدمتگزار مردم دانست و گفت: از مردم درخواست داریم هر گونه اخبار در خصوص وقوع جرائم وموارد مشکوک و مظنون را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/م

این مطلب را هم ببینید
فرماندار جهرم اعلام کرد:طرح کمربند سبز جهرم اجرا می‌شود

قاتلان فراری در دام پلیس

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب