رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شیراز عنوان کرد:
ضرورت توجه شهرداری شیراز به طرح جامع نیروی انسانی
یکشنبه 27 ژانویه 2019 2 سال قبل

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شیراز عنوان کرد: ضرورت توجه شهرداری شیراز به طرح جامع نیروی انسانی

[ad_1] رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز بر ضرورت توجه شهرداری شیراز به طرح جامع نیروی انسانی در برنامه پنجساله سوم، تاکید کرد. به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید عبدالرزاق موسوی یکشنبه هفتم بهمن در جلسه بررسی برنامه عملیاتی پنجساله سوم توسعه شهر شیراز گفت: در برنامه پنج ساله دوم پروژه‌هایی وجود […]

[ad_1]

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز بر ضرورت توجه شهرداری شیراز به طرح جامع نیروی انسانی در برنامه پنجساله سوم، تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید عبدالرزاق موسوی یکشنبه هفتم بهمن در جلسه بررسی برنامه عملیاتی پنجساله سوم توسعه شهر شیراز گفت: در برنامه پنج ساله دوم پروژه‌هایی وجود دارد که اعتباری بدان اختصاص داده نشده، همچنین از ۲۷۴ پروژه عمرانی در بودجه ۹۷، بیش از ۱۰۰ پروژه اعتباری حداکثر ۳ درصدی دارد.

موسوی گفت: در راستای شفاف سازی باید پروژه‌ها قابل ارزیابی باشد؛ ما باید بدانیم در طول پنج سال برنامه از کجا باید به کجا رسید و شاخص اندازه‌گیری داشته باشیم، این هم امکان نظارت شورا را فراهم می کند و هم روند فعالیت‌ها وهزینه‌ها را شفاف می‌کند و مانع فساد و سوء استفاده می‌شود .

رییس کمیسیون برنامه، بودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شیراز افزود: باید شاخصی وجود داشته باشد تا بتوانیم از عملیاتی شدن پروژه‌ها مطمئن شویم .

موسوی با اشاره به تلاش شورا برای ارتقاء جایگاه شهرداری شیراز، تغییرات برنامه پنجساله سوم توسعه شیراز را نسبت به برنامه دوم مثبت ارزیابی نکرد و گفت: اگر با وجود همه ظرفیت‌های شیراز، برنامه پنجساله سوم نسبت به سایر شهرها از کیفیت کمتری برخوردار باشد یک پیام منفی برای شورا، مدیران شهرداری، نمایندگان مجلس و مدیران شهر دارد.

موسوی خواستار رفع نواقص و تکمیل برنامه پنجساله سوم شهرداری شد و با بیان اینکه یکی از منابع اصلی درآمد پایدار شهرداری عوارض نوسازی است، گفت: باید در سال اول برنامه پنج ساله سوم مکانیزمی برای ممیزی تعریف و کار ممیزی انجام شود این در حالیست که تاکنون  تاخیر داشته و با وجود پیش بینی در بودجه ۹۷ انجام نشده است .

عضو شورای اسلامی شهر شیراز برضرورت توجه به بهینه کردن منابع انسانی تاکید کرد و افزود: طرح جامع نیروی انسانی و موضوع برون سپاری خدمات باید در برنامه توجه بیشتری شود .

موسوی ادامه داد: پس از بررسی گزارش شهرداری، مقرر شد شاخص‌های هدف‌های عملیاتی پنج ساله سوم توسعه شهر شیراز در حوزه برنامه و بودجه، در مدت دو هفته توسط معاونت برنامه ریزی شهرداری و مشاوران بررسی و نتیجه حاصله به کمیسیون ارائه شود .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
رئیس بهزیستی لامرد اعلام کرد:کمک ۸۱۶ میلیون تومانی خیرین به مددجویان لامردی

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب