مديركل ورزش و جوانان فارس : پيشكسوتان حلقه جدانشدني ورزش فارس هستند
یکشنبه 27 ژانویه 2019 2 سال قبل

مديركل ورزش و جوانان فارس : پيشكسوتان حلقه جدانشدني ورزش فارس هستند

[ad_1] مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت:پیشکسوتان حلقه جدا نشدنی ورزش فارس و دارای بهرتین جایگاه نزد خانواده ورزش هستند. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، حیدر علی کامیاب که در نشست هفتگی انجمن پیشکسوتان ورزشی استان سخن می گفت ،تک تک اعضای […]

[ad_1]

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت:پیشکسوتان حلقه جدا نشدنی ورزش فارس و دارای بهرتین جایگاه نزد خانواده ورزش هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس : پیشکسوتان حلقه جدانشدنی ورزش فارس هستند

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، حیدر علی کامیاب که در نشست هفتگی انجمن پیشکسوتان ورزشی استان سخن می گفت ،تک تک اعضای این انجمن را تاریخ زنده و گویای ورزش فارس دانست و افزود:اگر قرار است درراستای توسعه ورزش همگانی ، برای تک تک اعضای جامعه خدماتی ارائه شود سطح خدمات ارائه شده به پیشکسوتان باید به صورت ویژه برنامه ریزی شود.
وی با تاکید بر لزوم تبیین جایگاه پیشکسوتان ورزشی درجامعه افزود:هرکدام از پیشکسوتان ورزشی الگویی برای جوانان ورزشکار استان هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با بیان اینکه رسیدگی به مسائل پیشکسوتان و اهمیت به جایگاه آنان انگیزه قدم نهادن در مسیر ورزش حرفه‌ای و قهرمانی را در جوان‌ها افزایش می‌دهد افزود:انجمن پیشکسوتان ورزشی به عنوان یک تشکیلات رسمی می تواند در راستای معرفی پیشکسوتان رشته های مختلف به نسل جوان گام های اساسی بردارد.
کامیاب با بیان اینکه وی بیان داشت: پیشکسوتان می‌توانند به عنوان ذخایر عظیمی از تجربیات در کنار رشته‌های ورزشی مختلف حضور داشته باشند تا با انتقال این تجربیات، زمینه موفقیت جوانان و مربیان ورزش را فراهم کنند گفت: هدف اینگونه نشست های هفتگی زنده نگاه داشتن یاد و خاطره پیشکسوتان ورزش است.
وی ادامه با یاد کردن از پیشکسوتانی که اکنون دیگر درجمع ورزشکاران نیستند گفت: ما باید تا هنگامی که پیشکسوتان ورزش در قید حیات هستند به یاد آنها بوده و با حفظ حرمت و جایگاه آنها، فضا را برای تکریم و نکوداشت این عزیزان مهیا کنیم.
کامیاب با گرامی داشت یاد تعدادی از این پیشکسوتان نظیر مرحوم توانا،بهزاد و…افزود: گرامیداشت یاد و خاطره پیشکسوتان و خدمات ارزنده آنها در ورزش یکی از اقداماتی است که قطعا می‌تواند به بسیاری اثبات کند، منش پهلوانی و جوانمردی همچنان در ورزش زنده است.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
فجرسپاسی 2  ملوان بندرانزلی 0 / لیگ یک/ دست‌انداز برای بهترین تیم دور برگشت 
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب