تمدید مهلت جشنواره هدهد سفید تا ۳۰ بهمن
شنبه 26 ژانویه 2019 2 سال قبل

تمدید مهلت جشنواره هدهد سفید تا ۳۰ بهمن

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس گفت: این جشنواره همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی بر اساس «تعداد امانت گرفته شدن هرکتاب در کتابخانه‌های کشور»، «نظرات و آرای کتابداران خبره کتابخانه‌ها در مورد هرکتاب» و «آرای هیات داوران ۱۰۰۰ نفره از کودکان و نوجوانان» برگزار […]

تمدید مهلت داوری جشنواره هدهد سفید تا ۳۰ بهمنبه گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس گفت: این جشنواره همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی بر اساس «تعداد امانت گرفته شدن هرکتاب در کتابخانه‌های کشور»، «نظرات و آرای کتابداران خبره کتابخانه‌ها در مورد هرکتاب» و «آرای هیات داوران ۱۰۰۰ نفره از کودکان و نوجوانان» برگزار می‌شود.
منوچهری افزود: فهرست کتاب‌ها به ترتیب بر اساس پرامانت‌ترین کتاب‌ها تنظیم می‌شود و کتاب‌هایی که در بازه زمانی سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ تجدید چاپ شده اند در این فهرست قرار می‌گیرند.
وی اظهارداشت: این جشنواره با هدف تقویت جریان تألیف و حمایت از آثار ایرانی به ویژه کودکان و نوجوانان و تشویق پدیدآورندگان و مولفان و همچنین معرفی کتاب‌های تألیفی برگزیده در کتابخانه‌های عمومی کشور، برگزار می شود.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس تصریح کرد: مراسم اهدای نشان هدهد سفید هر ۲ سال یکبار با حضور نمایندگانی از داوران نوجوان و نویسندگان، شاعران و کتابداران نمونه سراسر کشور برگزار می‌شود .
مراسم پایانی جشنواره «نشان هدهد سفید» با معرفی آثار برگزیده، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد.

این مطلب را هم ببینید
حمله خطرناک ترین آفت مزارع به فارس، بدون زیان بود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب