دادستان عمومی و انقلاب جهرم خبر داد:دستگیری قاتلان شهروند جهرمی در کمترین زمان ممکن
یکشنبه 27 ژانویه 2019 2 سال قبل

دادستان عمومی و انقلاب جهرم خبر داد:دستگیری قاتلان شهروند جهرمی در کمترین زمان ممکن

[ad_1] در پی قتل یکی از شهروندان در جهرم دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان از دستگیری دو نفر به اتهام قتل خبر داد . به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، عباس روستازاده گفت: افرادی که یک شهروند جهرمی را به قتل رسانده بودند، در کمتر از ۲۴ […]

[ad_1]

در پی قتل یکی از شهروندان در جهرم دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان از دستگیری دو نفر به اتهام قتل خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، عباس روستازاده گفت: افرادی که یک شهروند جهرمی را به قتل رسانده بودند، در کمتر از ۲۴ ساعت به قتل رسیدند.

وی با بیان اینکه افراد دستگیر شده برای تکمیل تحقیقات در اختیار مقام قضایی هستند، گفت: قاتلان قصد خروج از شهرستان جهرم را داشتند که با هوشیاری نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات و با صدور دستور قضایی دستگیر شدند.

این مقام قضایی با اشاره اینکه در بررسی‌های اولیه مشخص شد انگیزه قاتلان سرقت بوده است، گفت: متاسفانه در حین وقوع سرقت این شهروند فرهنگی مورد ضرب و جرح قرار گرفته و همین امر باعث فوت او شده بود.

روستازاده پرهیز مردم از انتشار شایعات را زمینه ساز رسیدگی سریع‌تر به پرونده دانست و از مردم خواست به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجه نکنند .

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جهرم گفت: مراحل تکمیلی رسیدگی به پرونده صرفاً از طریق مقامات قضایی به اطلاع مردم خواهد رسید و سایر اخبار منتشر شده در فضای مجازی غیر معتبر است.

انتهای پیام

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
کشف ۶ کاسه عتیقه در مرودشت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب