نائب قهرمانی دارت باز فارس در دسته برتر دارت کشور
یکشنبه 27 ژانویه 2019 2 سال قبل

نائب قهرمانی دارت باز فارس در دسته برتر دارت کشور

داریوش خورشیدی عنوان دوم مسابقات دسته برتر دارت مردان را بدست آورد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، کامبیز ایوب زاده رییس هیات انجمن‌های ورزشی استان فارس گفت: در رقابت پایانی هشتمین دوره لیگ برتر دارت مردان کشور، داریوش خورشیدی از فارس با قبول شکست مقابل حسین اعرابی از اصفهان، در […]

داریوش خورشیدی عنوان دوم مسابقات دسته برتر دارت مردان را بدست آورد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، کامبیز ایوب زاده رییس هیات انجمن‌های ورزشی استان فارس گفت: در رقابت پایانی هشتمین دوره لیگ برتر دارت مردان کشور، داریوش خورشیدی از فارس با قبول شکست مقابل حسین اعرابی از اصفهان، در مکان دوم قرار گرفت.

رییس انجمن دارت کشور افزود: در پایان این مسابقات پس از حسین اعرابی از اصفهان و داریوش خورشیدی دارت باز فارسی که با ۴۷ و ۴۶ امتیاز اول و دوم شدند، محمدرضا ناظریه از سمنان با ۴۵ امتیاز در جای سوم ایستاد و محمود هارونی رکورددار ناین دارت کشور از اصفهان با ۴۴ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

داریوش خورشیدی ورزشکار شیرازی در دوره گذشته لیگ برتر دارت مردان بر سکوی قهرمانی ایستاد و در هشتمین دوره نتوانست از عنوان خود دفاع کند.

این رقابت‌ها به میزبانی استان سمنان و در شهرستان گرمسار برگزار شد.

انتهای پیام/چ

موفقیت دارت باز فارس در دسته برتر دارت کشور

این مطلب را هم ببینید
کار دشوار قشقایی مقابل شاگردان فرهاد کاظمی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب