فراخوان نام نویسی دانشجویان در اردوی ازدواج دانشجویی به مشهد مقدس
دوشنبه 28 ژانویه 2019 2 سال قبل

فراخوان نام نویسی دانشجویان در اردوی ازدواج دانشجویی به مشهد مقدس

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز از فراخوان ثبت‌نام دانشجویان اردوی ازدواج دانشجویی به مشهد مقدس خبر داد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حجت‌الاسلام حمید مقامی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون، ۲۲ دوره […]

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز از فراخوان ثبت‌نام دانشجویان اردوی ازدواج دانشجویی به مشهد مقدس خبر داد.

فراخوان نام نویسی دانشجویان در اردوی ازدواج دانشجویی به مشهد مقدسبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حجت‌الاسلام حمید مقامی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون، ۲۲ دوره اعزام دانشجویی به مشهد مقدس در قالب اردویی ازدواج دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام شده و دانشجویان می‌توانند در این فراخوان ملی شرکت کنند.

وی با بیان اینکه امسال یک کاروان ۱۲۰ نفری متشکل از زوج‌های دانشجو به مشهد مقدس اعزام می‌شوند، گفت: دانشجویان می‌توانند برای شرکت در اردوی ازدواج دانشجویی با عنوان «همسفر تا بهشت» با مراجعه به سایت الکترونیکی ttp://ezdevaj.org/ پس از ثبت اطلاعات در این سفر معنوی شرکت کنند.

به عقیده این استاد دانشگاه آموزش مهارت‌های زندگی و فرهنگ‌سازی درباره ازدواج آسان از جمله اهداف طرح ملی ازدواج دانشجویی با عنوان همسفر تا بهشت است.

حجت‌الاسلام مقامی با تاکید بر لزوم آموزش مهارت‌های زندگی به جوانان تاکید کرد: افزایش آگاهی و آموزش مهارت‌های زندگی در راستای تقویت و تحکیم بنیان خانواده است که زوجین بتوانند برای رسیدن به کمال و آرمان‌های بلند تلاش بیشتری داشته باشند.

دبیر ستاد ازدواج دانشجویی استان فارس شیراز گفت: امسال برای نخستین مرتبه از سوی دبیرخانه ازدواج دانشجویی تدابیری اندیشیده شده تا یک روز مدت اقامت آنان در مشهد افزوده شود.

در هر دوره از اعزام کاروان ازدواج دانشجویی «همسفر تا بهشت»، آئین بدرقه و استقبال از زوج‌های جوان شرکت کننده، از سوی تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) در شیراز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/م

این مطلب را هم ببینید
لغو اکران متری شیش و نیم در جشنواره شیراز

اعزام کاروان ازدواج دانشجویی به مشهد مقدس

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب